Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 531933 Aerts Gert TTC Zoersel NG
Ja 529600 Aerts Jean-Philippe T.T.C. Humbeek NG
Ja 529347 Aerts John TTK Minderhout E4
Ja 531244 Aerts Ken TTC Walem NG
Ja 531095 Aerts Leon TTC Lille "Boemerangske" NG
Ja 503119 Aerts Marc TTC Morata Mol D6
Ja 525425 Aerts Matthew KTTC Salamander Mechelen D6
Ja 517335 Aerts Matthias TTC Zoersel B6
Ja 528078 Aerts Maurice TTC Sokah Hoboken NG
Ja 521171 Aerts Mon TTC Smash Dolfijn E4
Ja 531246 Aerts Nick TTC Walem NG
Ja 526602 AERTS Robin T.T.C. Drive Oostende E6
Ja 528075 Aerts Sam TTC Sokah Hoboken NG
Ja 528845 Aerts Sam TTC Tamara Hoeselt E6
Ja 503158 Aerts Stefan TTK Gierle C2
Ja 504275 AERTS WESLEY Sint-Niklase Tafeltennisclub B6
Ja 526884 Aerts Xander TTC Smash Heusden NG
Ja 528719 Aerts Yoran TTK Schoten E4
Ja 528159 Aertssen Zacharrie TTC Merelbeke NG
Ja 531227 Agarwal Piyush KTTC A.F.P. Antwerpen NG
Ja 519170 Agemans Geert TTK Merksplas D4
Ja 501356 AGNELLO CARLO T.T.C. Jong Gullegem B2
Ja 531733 Aguirre Pieter TTC Brasgata NG
Ja 530710 Al Haddioui Dries TTC Sokah Hoboken NG
Ja 505624 AL HUSSEIN SAMI TTC Aalst C2
Ja 524941 Alaerts Ruben P.W. Diest E6
Ja 522993 Alaerts Stef TTC Palet Houthalen-Helchteren C6
Ja 521430 Alaerts Yoshi TTC Sint Antonius E2
Ja 531150 Alagöz Ayse TTV Poppel NG
Ja 526478 ALAOUI Yaniss TTC Sokah Hoboken NG
Ja 531904 Albano Perez Daniel KTTV Lipalet NG
Ja 531691 ALBERT BRIEK TTC Maldegem NG
Ja 527960 Albert Fabian T.T.C. Atanis Kortrijk E6
Ja 527961 Albert Tibi T.T.C. Atanis Kortrijk E6
Ja 513049 Albert Veerle TTC Sint-Truiden NG NG
Ja 524535 Alberts Rino TTC Smash Dolfijn B0
Ja 531489 ALBRECHT MILA TTC Nova Opdorp vzw NG NG
Ja 520878 Alen Peter TTC Werchter E6
Ja 531627 Alessandro Moraschi Hurricane T.T.W. NG
Ja 530503 Alievski Almedin T.T.C. GIDOS NG
Ja 521983 Alkilani Hatem KTTC A.F.P. Antwerpen C6
Ja 532067 Allaert Liese T.T.C. De woudpalet Houthulst vzw
Ja 532068 Allaert Maaike T.T.C. De woudpalet Houthulst vzw
Ja 532069 Allaert Sofie T.T.C. De woudpalet Houthulst vzw
Ja 531888 Allan Van Autenboer TTK Real
Ja 529660 Allard Louis TTC Rupel D0
Ja 529661 Allard Maurice TTC Rupel D4
Ja 510490 ALLART ROEL TTC Hof Ter Burst Lebbeke D0
Ja 524182 Allary Kobe TTC Fairplay Peer E4
Ja 501072 ALLEGAERT Nicolai T.T.C. Jabbeke E2

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169