Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 523313 BONNE FINN TTC Merelbeke NG
Ja 521115 BONNE JONA TTC Merelbeke NG
Ja 521116 BONNE MICHIEL TTC Merelbeke NG
Ja 520695 BONNE TOBIAS TTC Merelbeke NG
Ja 524515 Bonnel Christophe Tafeltennisclub Ieper-Heuvelland C6
Overzicht persoon Ja 510193 BONNEWIJN TANIA TTC Triumph Ge Mo NG NG
Overzicht persoon Ja 505621 Bonnewyn Hans TTC Galmaarden D6
Ja 505043 BONTE JEAN PIERRE T.T.C. Knokke-Heist E6
Ja 512748 Bonte Luc T.T.C. Oostduinkerke D6
Ja 504039 BONTINCK JAN TTC Erembodegem E4
Ja 503160 Boogers Kris TTK Turnhout B6
Ja 521496 Boogers Lauren TTK Turnhout NG NG
Ja 523278 Boogers Wilfried TTK Turnhout E0
Ja 509631 Boon Peter K.T.T.K Pingouin Leuven D4
Ja 505619 Boon Wim PPK Essenbeek C2
Ja 515182 BOONE DUNCAN TTC Gent V.Z.W. E6
Ja 504323 BOONE KEVIN TTC Merelbeke C2
Overzicht persoon Ja 519676 BOONE MARIO TTC Palaestra vzw NG
Ja 521266 BOONE MAXIME TTC Knal Deinze NG
Overzicht persoon Ja 502184 Boonen Dirk TTK Turnhout E2
Ja 525359 Boonen Gust TTC Rijkel-Borgloon NG
Ja 525358 Boonen Lou TTC Rijkel-Borgloon NG
Ja 502185 Boonen Nick TTK Turnhout C6
Overzicht persoon Ja 508168 Boonen Niels TTC Fairplay Peer C6
Ja 521062 Boonen Stef TTK Turnhout E0
Ja 522169 Boonen Ties TTV Lipalet E6
Ja 524740 Boons Elias TTC Lille "Boemerangske" NG
Ja 503008 Boons Ilse TTC Nodo D6 C4
Ja 520534 Boons Patrick TTC Lille "Boemerangske" E6
Ja 520574 BOOT IMAN TTC Rooigem Gent VZW E6
Ja 516605 Booten Patrick TTC Mattec D0
Ja 520622 Boothby Chris Hurricane T.T.W. C0
Ja 522488 Bordeyne Jens TTK Turnhout NG
Ja 521975 Bormans Jozef TTC Sokah Hoboken E4
Overzicht persoon Ja 502492 Borré Ingrid Borsbeek TTK E2 D4
Ja 521882 Borremans Brent TTC Virtus NG
Ja 513773 BORREMANS LUDO TTC Denderleeuw 2001 D2
Ja 502159 Borremans Philip TTC Rupel D0
Ja 523531 Borremans Siebe PPK Essenbeek NG
Overzicht persoon Ja 520666 BORREMANS STEVEN TTC Denderleeuw 2001 E6
Ja 504644 BORRY PASCAL Sint-Niklase Tafeltennisclub D2
Overzicht persoon Ja 506025 Bortels Sigrid T.T.C. Den Hoek C2 B4
Ja 523029 Bosch Flor TTK Gierle NG
Ja 502908 Bosch Hans TTC Sokah Hoboken C0
Ja 523443 Boschmans Herman TTK Dylan Berlaar NG
Ja 501896 Boschmans Jan KTTC A.F.P. Antwerpen E6
Overzicht persoon Ja 512799 Bosman Didier T.T.C. Tacko E2
Ja 521729 Bosman Jens KTTC Salamander Mechelen E6
Ja 523814 Bosmans Bart TTK Herckenrode NG
Ja 508210 Bosmans Joris TT Blauwput Omnisport E4

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170