Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 522738 Bruyninckx Kaat TTC Smash Dolfijn NG NG
Ja 524051 Bruyninckx Lou Individueel Antwerpen NG
Ja 521058 Bruyninckx Yentl TTC Werchter E4
Ja 523654 Bruyninx Vince TTC Schulen NG
Ja 523270 Bruynooghe Chris KTTC Sporting Hove E0 D0
Ja 505665 Bruynseels Christiaan TTC Smash Dolfijn C2
Ja 520630 BRUYNSERAEDE WILLEM TTC Ronse NG
Ja 512813 Bryant Craig TTC Nodo B0
Ja 522256 BRYNCKMAN GOVANI TTC De Pinte NG
Ja 522201 Bých Hans-Ulrich TT Blauwput Omnisport E6
Overzicht persoon Ja 509058 Buckens Stijn T.T.C. St-Paulus E4
Ja 510437 Buckinx Christophe TTC Tongeren C0
Ja 513044 Buckinx Liesbeth TTC Morata Mol E6 D6
Ja 521916 Buddhdev Anuj TTC Sokah Hoboken D0
Ja 507469 Budo Julitte TTC Rijkel-Borgloon NG NG
Ja 517787 Buekers Britt TTC Schulen D6 C0
Ja 520780 Buekers Frank TTC Schulen NG
Ja 523314 BUELENS ANN TTC Merelbeke NG NG
Ja 509270 BUELENS DANNY TTC Madelon E4
Ja 523706 Buelens Stefaan KTTC A.F.P. Antwerpen NG
Ja 517529 Bufalino Matthias TTC Schoten D6
Ja 507736 Buffet Christophe TTC Centrum Hasselt C4
Ja 516794 Bui-Vandeput Harris TT Blauwput Omnisport E2
Overzicht persoon Ja 500347 BUKALSKI Andrzej T.T.C. Sportline B4
Ja 523662 BULTYNCK Ann-Sophie T.T.C. Paletje Roeselare NG NG
Ja 501652 BULTYNCK Christof T.T.C. Zandvoorde E0
Ja 501651 BULTYNCK Stefan T.T.C. Zandvoorde D4
Ja 504711 BUNDERVOET CEDRIC TTC Maldegem C4
Ja 516139 Buntinx Jonathan TTC Hasselt D2
Ja 516140 Buntinx Nicole TTC Hasselt E4 D4
Ja 514796 Burgraeve Bjorn T.T.C. Menen C4
Ja 503374 BURKE Eric T.T.C. Dino Brugge E6
Ja 521833 Bursens Jelle TTC Rupel D2
Ja 517992 Burvenich Frank TTC Schulen E4
Ja 516677 Burvenich Ruben TTC Schulen E4
Ja 505988 Buscemi Luciano Hurricane T.T.W. D0
Ja 510603 Buscemi Pietro P.W. Diest E4
Ja 522959 Buschop Dirk P.W. Diest NG
Ja 522198 Buschop Sam P.W. Diest NG
Ja 522200 Buschop Tom P.W. Diest NG
Ja 505108 Buskens Maxim TTC Sokah Hoboken B4
Ja 510105 Busschaert Arthur T.T.C. Sportline E2
Ja 510104 Busschaert Justine T.T.C. Sportline E6 D4
Ja 500054 BUSSCHAERT Koen T.T.C. Nieuwpoort D0
Ja 520691 Busschots Jonas TTC Nodo E4
Ja 524159 Busse Arvid VMS NG
Ja 522554 Buteneers Matthias TTK Herckenrode NG
Ja 522943 Butstraen Jurne TTK Merksplas NG
Ja 522740 BUYCK EMANUEL TTC Merelbeke NG
Overzicht persoon Ja 503795 BUYCK FIRMIN TTC St.-Joris Sleidinge C4

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176