Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 523892 Huysmans Stan TTK Merksplas NG
Ja 502762 Huysmans Walter TTK Gierle E6
Ja 514682 HUYST Arne T.T.C. Sportline E2
Ja 512677 ICHAU YENTL TTC Lansweeper Hamme NG NG
Ja 520256 Iclek Mikail TTV Malpertuus E6
Ja 519532 Ida Ayu Trikayani Lani T.T.C. De woudpalet NG NG
Ja 523181 IDE NADINE TTC Hof Ter Burst NG NG
Ja 518175 Ignasiak Robert TTC Minderhout C6
Ja 508125 Ignoul Sven TTC Diepenbeek E6
Ja 509434 Ilsbroekx Jan TTC Hasselt C2
Ja 506475 Imbrechts Yves TTV Lipalet D4
Ja 504005 IMPENS KURT TTC Egmont Zottegem C2
Ja 523502 Indeherberg Mischa P.W. Diest NG
Ja 523458 Indeherberg Robin P.W. Diest NG
Ja 507714 Indekeu Erik TTV Meeuwen C4
Ja 524029 Indervuyst Maarten KTTC Salamander Mechelen NG
Ja 500376 INGELBRECHT Jacques T.T.C. Zandvoorde D0
Ja 522622 Ingels Timon KTTC Salamander Mechelen NG
Ja 515769 INGHELBRECHT Edward T.T.C. Zandvoorde D0
Ja 518399 INGHELBRECHT Jeroen T.T.C. Oostkamp E6
Ja 500209 INGHELBRECHT WILFRIED T.T.C. Zandvoorde D6
Ja 504723 INGHELS JAN Sint-Niklase Tafeltennisclub D0
Ja 519648 IP TINGSHING De Orchidee Wetteren NG
Ja 506080 Ipers Jan TTC Sukarti C2
Ja 519168 ISERBYT Stijn T.T.C. Sorry Koekelare E6
Overzicht persoon Ja 504315 ISERENTANT EVERT TTC Zele D6
Ja 520412 Ismailov Mert TTC Sokah Hoboken E6
Ja 523744 Iurev Dimitrii TTC Sint-Truiden NG
Ja 506476 Iven Armand TTV Lipalet E6
Ja 524102 Iven Noah TTV Malpertuus NG
Ja 507138 Iven Seppe TTV Malpertuus C0
Ja 506680 Iwens Peter TTC Jevota Lanaken D2
Ja 517630 JACOBS ARNE TTC Sint-Pauwels vzw E4
Ja 502406 Jacobs Bart TTK Rijkevorsel C6
Ja 520503 Jacobs Carlijn TTK Merksplas NG NG
Ja 506807 Jacobs Erwin TTK Herckenrode C4
Ja 515345 JACOBS EWOUD TTC Sint-Pauwels vzw D2
Ja 507250 Jacobs Frederik TTC Tamara Hoeselt B4
Ja 515142 JACOBS GUY TTC Erembodegem E2
Ja 507654 Jacobs Joris TTK Genk D2
Ja 524089 Jacobs Keegan TTC Drive Tienen NG
Ja 523457 Jacobs Ken P.W. Diest NG
Overzicht persoon Ja 505076 Jacobs Koen TTK Merksplas C0
Ja 501954 Jacobs Ludo KTTC A.F.P. Antwerpen E2
Ja 517399 Jacobs Maarten TTC Fairplay Peer E6
Ja 520250 Jacobs Mieke TTV Malpertuus NG NG
Ja 500197 JACOBS Roland T.T.C. Oostkamp E6
Ja 521930 Jacobs Sander T.T.C. Bredene D4
Ja 517567 Jacobs Sander TTK Merksplas E6
Ja 522223 JACOBS SEPPE TTC Gent V.Z.W. NG

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172