Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 516290 Lemmens Jeroen Geelse TTC D0
Ja 502769 Lemmens Joel TTK Gierle C2
Ja 526452 LEMMENS JONAS T.T.C. Meulebeke NG
Ja 526325 Lemmens Joni TTC Aarschot NG
Ja 507624 Lemmens Lieven TTC Paal C6
Ja 514623 Lemmens Nathalie TTC Dilsen NG NG
Ja 506540 Lemmens Paul TTC Smash Heusden C2
Ja 525885 Lemmens Rik KTTC Leopoldsburg vzw NG
Ja 524752 Lemmens Wil TTV Lipalet NG
Ja 506419 Lenaerts Christiane TTC Palet Houthalen E6 D6
Ja 520525 Lenaerts Jo TTC Schoten D6
Ja 524605 Lenaerts Jordy Geelse TTC NG
Ja 503387 Lenaerts Julien TTC Rijkel-Borgloon E6
Ja 523413 Lenaerts Kobe TTK Rijkevorsel NG
Ja 526355 Lenaerts Tom TTK Rijkevorsel E2
Ja 509075 Lenaertz Mikael T.T.C. Tacko Kortenberg D4
Ja 517923 Lenders Jens TTC Palet Houthalen E4
Ja 510785 Lenez Rien T.T.C. Locomotief Gullegem E2
Overzicht persoon Ja 506248 Leonard Rudi TTC Lembeek D0
Ja 503961 LERMYTTE CHRISTOPHE TTC Stekene VZW B6
Overzicht persoon Ja 503515 LERMYTTE LUC TTC Eendracht Buggenhout E0
Ja 521635 LERNOUT JONAS TTC Stekene VZW D6
Ja 500459 LERNOUT Sophie T.T.C. Menen D6 C6
Ja 509095 LEROY Georges T.T.C. Ieper-Heuvelland E6
Ja 512009 LEROY Johan T.T.C. And Leie Lauwe D6
Ja 523452 Lesuisse Marcel TTC Rijkel-Borgloon NG
Ja 523862 Lesuisse Matthias TTC Brasgata D0
Ja 523488 Leten Bart TTC Paal E4
Ja 502879 Leus Roel TTC Lille "Boemerangske" E2
Overzicht persoon Ja 501767 Levens Dirk KTTC Salamander Mechelen C0
Ja 524922 Lewis David Geelse TTC NG
Ja 524238 Lewyckyj Lessia TTC Orka E6 D4
Ja 525035 Lewyckyj Yarko TTC Orka NG
Ja 525034 Lewyckyj Zoya TTC Orka E6 D6
Ja 500879 LEWYLLIE Jan T.T.C. De woudpalet C6
Ja 500491 LEYS Joke T.T.C. Paletje Roeselare E4 D2
Ja 526237 LEYS TIBO TTC Zele NG
Ja 523883 Leysen Bert Geelse TTC NG
Ja 502371 Leysens Edwin Geelse TTC C6
Ja 526155 Leysens Emma Geelse TTC NG NG
Ja 502372 Leysens Kristof Geelse TTC B2
Ja 523886 Leysens Lotte Geelse TTC NG D6
Ja 502373 Leysens Tony Geelse TTC E6
Ja 515186 LI JIANGNING TTC Gent V.Z.W. E6
Ja 522967 LI QIJI TTC Merelbeke NG
Ja 524352 LI QIZHENG TTC Merelbeke NG
Ja 520550 Li Shaochong T.T.C. Tacko Kortenberg D4
Ja 522005 Libbrecht Frederik TTC Blue Rackets E4
Ja 525617 Libersens Wim VMS NG
Ja 508921 Lieckens Eddy KTTC Nijlen E6

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165