Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 522437 Dillen Bram P.W. Diest NG
Ja 514420 Dillen Jochen KTTC Nijlen D2
Ja 523162 Dillen Julie P.W. Diest NG NG
Ja 503018 Dimitrov Stefan TTC Tecemo C4
Ja 511561 Dimitrova Iliana TTC Tamara Hoeselt B4 B0
Ja 523746 Dingenen Niel T.T.C. Sorry Koekelare NG
Ja 519068 Dirickx Jannik TTK Real NG
Ja 513008 Dirix Jean-Paul TTV Malpertuus E4
Ja 510363 DIRKSEN MARK KTTC Eikenlo-Eeklo vzw C4
Ja 524383 Dirkx Benny TTC Paal NG
Ja 520784 Dirkx Carine TTC Dilsen NG NG
Ja 523815 Dirkx Lou TTK Herckenrode NG NG
Ja 523275 DIRVEN THIBO Sint-Niklase Tafeltennisclub E6
Ja 523138 Dister Christophe TTC Ekerse NG
Ja 500750 DITILLIEU Lennert T.T.C. Eernegem C6
Ja 510551 DIVILBISS TIMOTHY KTTC Meteor Oudenaarde E2
Ja 500431 DOBBELAERE Stefan T.T.C. Wielsbeke-Leieland C6
Ja 517143 Dobrange Cynthia TTC Fairplay Peer E4 D4
Ja 507120 Dochez Marcel TTV Malpertuus NG
Ja 500412 DOCHY Stefaan T.T.C. The Charlies B2
Overzicht persoon Ja 504194 DOCKER EVERT TTC Sterke Stut Oosterzele VZW D4
Ja 502271 Dockx Kim KTTC Hallaar D2 B6/1
Ja 518673 Dockx Stef TTK Turnhout E4
Ja 502273 Dockx Willy TTK Dylan Berlaar C2
Ja 520038 Doclot Ferre TTK Herckenrode NG
Ja 520037 Doclot Tjeu TTK Herckenrode NG
Ja 518304 DOISE Gaultier T.T.C. Free Time Zonnebeke E6
Ja 518305 DOISE Gilles T.T.C. Free Time Zonnebeke E6
Ja 511406 DOLFEN Orly T.T.C. Oostduinkerke E2
Overzicht persoon Ja 503919 DOLFEYN VEERLE TTK Dylan Berlaar E2 C6
Ja 502207 Dom Walter KTTC Nijlen E4
Ja 504073 DOMBREE ALBERT TTC Sint-Pauwels vzw E6
Ja 507920 Dombret Michel T.T.C. Den Hoek C2
Ja 517305 Dominguez Mario KTTC Salamander Mechelen E4
Ja 521816 Doms Seppe TTC Ekerse E6
Ja 521817 Doms Tibe TTC Ekerse E4
Ja 508676 DONCKERS KURT Sint-Niklase Tafeltennisclub D0
Ja 518140 Donckers Yannick TTK Turnhout D6
Ja 519375 Donders Jurgen TTC Molenbeersel E6
Ja 507415 Donders Peter TTC Voorshoven vzw C4
Overzicht persoon Ja 507819 Donders Sven TTC Mattec C4
Ja 521612 DOOM IMRE TTC Merelbeke NG
Ja 502647 Dooms Francis KTTC Hallaar E0
Ja 522219 DOOMS Joppe T.T.C. And Leie Lauwe NG
Ja 511122 DOOMS Raoul T.T.C. And Leie Lauwe D4
Ja 523604 DOOMS Tess T.T.C. And Leie Lauwe NG NG
Ja 522218 DOOMS Tuure T.T.C. And Leie Lauwe NG
Ja 511686 Dooms Willy T.T.C. And Leie Lauwe E6
Ja 520976 DOORNAERT Yoeri T.T.C. And Leie Lauwe E2
Ja 519179 Dormal Bernard TTC Smash Dolfijn B6

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175