Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 501825 De Bievre Jolien TTC Ekerse E4 D6
Ja 521925 De Bièvre Thomas Borsbeek TTK D6
Ja 524979 DE BLAUWE Mauro T.T.C. Dino Brugge NG
Ja 522224 DE BLIECK CASIMIR TTC Gent V.Z.W. E6
Ja 524118 DE BLOCK BENT TTC Stekene VZW NG
Ja 504351 DE BLOCK BERT TTC Stekene VZW B6
Ja 519341 De Block Jeroen TTK Merksplas D4
Ja 524117 DE BLOCK LANDER TTC Stekene VZW NG
Ja 504304 DE BLOCK SAM T.T.C. Zandvoorde B2
Ja 504303 DE BLOCK TOON TTC Stekene VZW B2
Ja 520325 DE BOCK HUBERT TTC Zele D4
Ja 508288 De Bock Jonas TTC Tecemo D6
Ja 516318 DE BOCK JONAS TTC Melsele E4
Overzicht persoon Ja 502692 De Bock Maarten TTC Tecemo D0
Ja 504400 DE BOCK PIETER-JAN Sint-Niklase Tafeltennisclub C4
Ja 520724 De Boeck Bart KTTC Salamander Mechelen NG
Ja 521679 De Boeck Erik TTC Werchter E4
Ja 525423 De Boeck Kristel KTTC Salamander Mechelen NG NG
Ja 509259 DE BOECK STIJN TTC Sint-Pauwels vzw C4
Ja 510393 De Boer Michel P.W. Diest As12
Ja 504051 DE BOEVER BERT KTTC Meteor Oudenaarde C6
Ja 524952 DE BOEVER JONA KTTC Meteor Oudenaarde NG
Ja 504050 DE BOEVER STEVE KTTC Meteor Oudenaarde D2
Ja 523359 DE BONDT BRENT TTC Lansweeper Hamme NG
Ja 505880 De Bondt Janus T.T.C. Meerdaal Leuven D0
Ja 505883 De Bondt Yamina T.T.C. Meerdaal Leuven D0 B6
Ja 504214 DE BOOM ROBIN TTC Sint-Pauwels vzw C2
Overzicht persoon Ja 503741 DE BOOM RONNY TTC Sint-Pauwels vzw C4
Ja 503104 De Borger David TTC Willebroek D4
Ja 524598 De Borger Kobe TTK Dylan Berlaar NG
Ja 521599 DE BORLE BART TTC Egmont Zottegem NG
Ja 521600 DE BORLE BRAM TTC Egmont Zottegem NG
Ja 524247 DE BORLE TOM TTC Egmont Zottegem NG
Ja 503742 DE BOSSCHERE DIRK TTC Merelbeke D0
Ja 521200 DE BOSSCHERE GAUTHIER T.T.C. Jong Gullegem D4
Ja 522661 DE BOSSCHERE NATHAN T.T.C. Jong Gullegem E4
Ja 519211 DE BRABANDER KEVIN TTC Rooigem Gent VZW E6
Ja 514532 DE BRABANTER KATHLEEN TTC Ninove NG NG
Ja 516189 DE BRAUWER STIJN TTC Rooigem Gent VZW C0
Ja 525020 DE BREMAEKER TIJL TTC Ninove NG
Ja 500698 DE BRUYCKER Christophe T.T.C. Atanis Kortrijk C4
Ja 512872 DE BRUYCKER DIRK TTC Lobos-Lochristi D2
Ja 522257 DE BRUYCKER LAURENS TTC De Pinte NG
Ja 500997 DE BRUYCKER Philippe T.T.C. Meulebeke D0
Ja 506568 De Bruyn Alex TTC Aarschot C4
Ja 504232 DE BRUYN AXEL De Orchidee Wetteren E2
Ja 510454 De Bruyn Bart TTK Gierle E2
Ja 515244 De Bruyn Ben Borsbeek TTK C4
Ja 504698 DE BRUYN ISOLDE De Orchidee Wetteren E4 D6
Ja 524542 DE BRUYN JOHAN TTC Nova Opdorp vzw NG

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178