Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 520203 SOETE ISABEL TTC Merelbeke E6 D6
Ja 523227 Soetens Dorian T.T.C. Den Hoek D4
Ja 516272 SOHULIAN FARSHID TTC Lobos-Lochristi D2
Ja 504086 Soin Thomas TTC Nodo B6
Ja 525901 SOINNE ARTHUR TTC Merelbeke NG
Ja 525900 SOINNE JULES TTC Merelbeke NG
Ja 514309 Sokolowski Yentl TTC T.R.S.-Bilzen E6
Ja 501162 SOLOVIOV Sergue´ Tafeltennisclub Ieper-Heuvelland C2
Ja 525958 Somers Aaron P.W. Diest NG
Ja 502141 Somers Bruno KTTC Sporting Hove C2
Ja 506194 Somers Johan TTC Galmaarden E0
Ja 502974 Somers Mike TTC Schoten C2
Ja 504834 SOMERS PHILIPPE TTC Ronse E6
Ja 511606 Somers Rudi TTC Sokah Hoboken E4
Ja 502413 Somers Sven TTK Merksplas C4
Overzicht persoon Ja 502142 Somers Thierry KTTC Sporting Hove C4
Overzicht persoon Ja 502143 Somers Wim KTTC Sporting Hove E6
Ja 510386 Sommen Guido TTK Merksplas E4
Ja 505398 Song Chen P.W. Diest As16
Ja 525851 SOOGHEN LUC De Orchidee Wetteren NG
Ja 525063 Soubry Vic T.T.C. Jong Gullegem NG
Ja 524708 Souverijns Gilles TTC Tamara Hoeselt NG
Ja 524714 Souverijns Wouter TTC Tamara Hoeselt E6
Ja 525983 Sow Awa TTC Nodo C6 B2
Ja 509523 Spaepen Anton P.W. Diest B4
Ja 525652 Spaepen Martijn TTC Paal NG
Ja 525653 Spaepen Mathias TTC Paal NG
Ja 503805 SPANHOVE PIET TTC Sleidinge D6
Ja 522485 Spannenburg Tommy TTK Turnhout C6
Ja 525961 Spapen Jarno TTC Schoten E2
Overzicht persoon Ja 503925 SPIESSENS FRED TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E6
Ja 518841 SPILDOOREN HENDRIK TTC Temse NG
Ja 504519 SPILEERS JOACHIM TTC Ronse D2
Ja 523307 Spinnael Maggy TTK Real NG NG
Ja 525334 Spiritus Tom TTV Poppel NG
Ja 521522 SPITAELS JARO TTC De Rijdt Brakel NG
Ja 524142 SPITAELS LEEN TTC Merelbeke NG NG
Ja 516642 SPITAELS STIJN TTC Merelbeke B6
Ja 502382 Spooren Bruno Geelse TTC D6
Ja 525659 Sprangers Lars TTC Retie NG
Ja 518921 Sprangers Wim TTK Real NG
Ja 518079 Springael Sam Kai PPK Essenbeek D6
Ja 525557 Spruyt Sigrid KTTC A.F.P. Antwerpen NG NG
Ja 505260 Spruyt William T.T.C. Humbeek E6
Ja 518807 SPRUYTTE HENDRIK T.T.C. Meulebeke E4
Ja 518147 Srinivasan Aparna T.T.C. Meerdaal Leuven D4 C4
Overzicht persoon Ja 506321 Stabenow Jonathan Smash Overijse D2
Ja 511828 Staelen Chris KTTC Salamander Mechelen NG NG
Ja 523877 STAELENS Ann T.T.C. Zandvoorde NG NG
Ja 521591 Staelens Claudine T.T.C. Bredene NG NG

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179