Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 525171 Liu Thijmen TT Blauwput Omnisport NG
Ja 506586 Liu Xuan TTC Aarschot E4 D6
Ja 504419 LIZIN ROBERT KTTC Meteor Oudenaarde E2
Ja 504298 Lizin Sebastien TTC Tamara Hoeselt B4
Ja 523534 Lizon Brice Koninklijke Sevos TTC E4
Ja 522912 Lizon Patrick TTC Brasgata D6
Ja 510372 LOBEAU Marc Tafeltennisclub Ieper-Heuvelland E6
Ja 516147 Lobet Fabrice T.T.C. Tacko C6
Ja 507564 Lochs Yolanda TTC Bambi C6 C2
Overzicht persoon Ja 505589 Lockkamper Nancy PPK Essenbeek E0 D2
Overzicht persoon Ja 504211 LOCQUET KOEN TTC Lobos-Lochristi D4
Ja 525794 Lodewijckx Elias TTC Sukarti NG
Ja 523998 Lodewyck Arnaud T.T.C. Sportline NG
Ja 502374 Lodewyckx Ronny Geelse TTC E6
Ja 509535 LOECKX PIET TTC Sleidinge C4
Ja 501154 LOEGOWSKI Andrei T.T.C. Drive Oostende C6
Ja 506422 Loenders Herwig TTC Palet Houthalen E4
Ja 517524 Logghe Frank KTTC Salamander Mechelen C6
Ja 525609 Logiudice Enzo T.T.C. Knokke-Heist NG
Ja 502696 Loisen Jan TTC Tecemo C6
Ja 506485 Loisen Rudi TTC Opglabbeek E2
Ja 514471 Lombaert Bert TTC Willebroek D4
Ja 524800 LOMBAERT JULES TTC Palaestra vzw NG
Ja 500588 LOMBARDO Carl T.T.C. Wielsbeke-Leieland C6
Overzicht persoon Ja 503758 LOMBET RITA TTC Rooigem Gent VZW D4 C2
Ja 525421 Lommelen Gert TTK Merksplas NG
Ja 525089 Loncke Pieter TTV Malpertuus C6
Ja 501627 LONCKE Staf T.T.C. Sobeka Zwevegem E6
Ja 500322 LONGEVAL Marc T.T.C. Oudenburg E6
Overzicht persoon Ja 503566 LONGUEVILLE LUC TTC Maldegem E6
Overzicht persoon Ja 510291 Loones Fabrice T.T.C. Sorry Koekelare E2
Overzicht persoon Ja 523208 LOONTJENS HEATHER TTC Welfare Oudenaarde NG NG
Ja 510846 Loos Birgit KTTC A.F.P. Antwerpen D2 C6
Ja 524031 Loos Ebbe TTC Smash Heusden E6
Ja 502541 Loos Johan TTC Schoten B6
Ja 509799 Loos Maarten TTC Sint-Truiden C6
Overzicht persoon Ja 510716 Loos Steven TTC Sint-Truiden D4
Ja 500235 LOOSE Dieter T.T.C. Bredene D2
Ja 502697 Loosen Kenneth TTC Tecemo C2
Ja 520086 Lopes Manuel T.T.C. Knokke-Heist E6
Ja 519153 LOSSIE KEVIN TTC Sint-Pauwels vzw E6
Ja 500797 LOTTHIOR Johny T.T.C. St-Paulus E6
Ja 500299 LOUAGE Bruno T.T.C. Atanis Kortrijk D4
Ja 511521 LOUAGE Lukas T.T.C. Paletje Roeselare C6
Overzicht persoon Ja 511523 LOUAGE Pieter-Jan T.T.C. Roeselare C2
Ja 511522 LOUAGE Robbe T.T.C. Paletje Roeselare D2
Ja 510319 Lourdon Koen Borsbeek TTK D2
Ja 500743 LOUWAGIE Jan T.T.C. Oostduinkerke D6
Ja 522132 Louwies Tom TTV Malpertuus E4
Ja 505236 LOUWYE Jurgen T.T.C. Nieuwpoort D0

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172