Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 522053 Taels Lennert Geelse TTC D2
Ja 523538 Taels Rudy Geelse TTC E6
Ja 505324 Taes Chris T.T.C. Tacko Kortenberg D2
Ja 512808 TAFFEIREN RIK TTC Sint-Pauwels vzw E4
Ja 504131 TAGHON KOEN TTC Rooigem Gent VZW C6
Ja 520602 TALIER HUBERT TTC Merelbeke D4
Ja 520641 TAMPOS MATHEW KTTC Meteor Oudenaarde E2
Ja 520132 TANDT WOODY T.T.C. Jong Gullegem E6
Ja 525433 Tang Temperance TTC Smash Dolfijn NG NG
Ja 506251 Tanghe Bart TTC Lembeek C2
Ja 500488 TANGHE Dennis T.T.C. Izegem C2
Ja 521835 Tanghe Els TTK Real NG NG
Ja 519317 TANGHE GEERT TTC Lansweeper Hamme E0
Ja 522026 Tanghe Kevin TTC Sint Antonius D2
Ja 501508 TANT Luc T.T.C. Bredene E6
Ja 514359 TANT SHARON T.T.C. Jong Gullegem D6 C4
Ja 524803 Tardie Michiel TTC Morata Mol NG
Ja 522254 Tardie Mike TTC Morata Mol E6
Ja 524533 TAS CIS TTC Ninove NG
Ja 516269 Tauscher Siemen T.T.C. Izegem D2
Ja 500194 TAVERNIER Dirk T.T.C. Oostkamp E0
Ja 504783 TAVERNIER RICHARD TTC Egmont Zottegem D0
Ja 500390 TAVERNIER Wouter T.T.C. Oostkamp D6
Ja 523100 TAY HANNA TTC Merelbeke NG NG
Ja 524762 Taylor Jonathan T.T.C. Dilbeek B4
Ja 506236 Teirlinckx Alexandre TTC Lembeek C4
Ja 514302 Temmerman Dirk T.T.C. Smashing Smude D6
Ja 510807 TEMMERMAN ILSE TTC Aaigem E4 D6
Ja 512448 TEMMERMAN SANDER Sint-Niklase Tafeltennisclub C0
Ja 503049 Tempels Koen TTK Merksplas C0
Ja 516455 Ten Broek Henriette TTC Tamara Hoeselt NG NG
Ja 512037 Ten Cate Hans Smash Overijse C6
Ja 507868 Teppers Davy TTC Opglabbeek C4
Ja 517935 TERMOTE NIEK TTC Merelbeke E4
Ja 526123 TERMOTE SARA TTC Merelbeke NG NG
Ja 521290 Terryn Ian TTK Herckenrode NG
Ja 523731 TERRYN LUKAS TTC Olsene vzw NG
Overzicht persoon Ja 507785 Terteka Slauw Individueel Antwerpen E6
Ja 502856 Tesseur Nathan TTC Walem D6
Ja 520886 Teughels Stefan TTK Real NG
Ja 524482 Teunkens Herman TTK Merksplas E2
Ja 524121 Teunkens Lars TTC Retie NG
Ja 524547 Teunkens Leen TTK Merksplas NG NG
Ja 502791 Teuwen Jeroen TTK Turnhout E4
Ja 518365 Thauvoye CÚdric Hurricane T.T.W. NG
Ja 505384 Thauvoye Michel Hurricane T.T.W. C2
Overzicht persoon Ja 507634 Theunis Bert TTC Paal C0
Overzicht persoon Ja 507635 Theunis Jozef TTC Paal E2
Ja 507636 Theunis Tim TTC Paal C6
Ja 509429 Theunissen Dries TTC Hechtel-Eksel D0

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165