Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 526679 Baeten Lore TTK Turnhout NG Ng
Ja 525542 Baeten Senne TTK Turnhout NG
Ja 524607 BAETENS BENT TTC Merelbeke NG
Ja 516897 BAETENS JULES Sint-Niklase Tafeltennisclub E2
Ja 514248 BAETENS MAGDA Sint-Niklase Tafeltennisclub E4 D6
Ja 523490 Baetens Theo TTC Walem E4
Ja 516123 BAEYENS BART TTC Nova Opdorp vzw E4
Ja 503100 Baeyens Dirk TTC Willebroek D6
Ja 524449 Baeyens Jef TTV Poppel NG
Ja 525920 Baeyens Lander P.W. Diest NG
Ja 511802 BAEYENS TIM De Orchidee Wetteren E0
Ja 525510 Bahdo Waad T.T.C. Meerdaal Leuven D4
Ja 506955 Bakkers Kim TTC Schulen B4 B0
Ja 525580 Bakkioui Driss TTV Poppel NG
Ja 519251 BAKLICHAROV GEORGI TTC Merelbeke C4
Ja 519250 BAKLICHAROV NIKOLAI TTC Merelbeke B6
Overzicht persoon Ja 507209 Bal Jan TTC Tamara Hoeselt C0
Ja 501735 Balaes Gaston KTTC Salamander Mechelen C2
Ja 526390 Balan Darius KTTC Leopoldsburg vzw NG
Ja 526226 Balanck Kelian T.T.K Vilvo NG
Ja 505330 Balanck Xavier T.T.K Vilvo E6
Ja 506956 Baldewijns Daan TTC Alken E2
Ja 514625 Baldi Sabine TTC Dilsen NG NG
Ja 507407 Ballet Patrick TTK Genk C2
Ja 517467 Ballings Lohren TTC Schulen E2 D0
Ja 521586 Balon Michal TTK Turnhout C2
Ja 507922 Bamps Luc TTC Sint-Truiden D2
Ja 526364 Banchev Svetoslav TTK Turnhout D6
Ja 524230 Bandelow Lukas TTC Sokah Hoboken E4
Ja 501581 BARBAIX Kaat T.T.C. Zandvoorde C4 B6
Ja 523590 Barbé Erik TTC Jevota Lanaken NG
Ja 516142 Barbier Johan TTC Diepenbeek D2
Ja 510876 Barbier Luc Pingkolo E2
Ja 525450 Barker Mitchell T.T.C. Dilbeek B6
Ja 525144 BARREZEELE SILKE TTC Ninove NG NG
Ja 526548 Barysiuk Pavel TTC Sukarti NG
Ja 511645 Barzeele Jochen T.T.C. Sorry Koekelare D4
Ja 504922 BASSLE SVEN TTC Maldegem E2
Ja 504070 BASTIAEN DAVID TTC Zomergem D0
Ja 504287 BASTIAEN MATTHIAS TTC Zomergem E4
Ja 525698 Bastiaens Jozef Geelse TTC NG
Ja 501887 Bastiaens Siemen TTC Schoten B4
Ja 522645 Bastiaensen Annick TTC Brasgata NG NG
Ja 504532 BASYN GREGOIR TTC Knal Deinze C4
Ja 526367 Batens Maxim KTTC Salamander Mechelen NG
Overzicht persoon Ja 525976 Bats Linda Borsbeek TTK NG NG
Ja 502261 Bats Willem TTK Dylan Berlaar D6
Ja 526113 Batselé Jos TTC Galmaarden NG
Ja 520879 Bauduin Jasper PPK Essenbeek D4
Ja 506638 Bauduin Raf TTC Jevota Lanaken E0

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169