Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 500588 LOMBARDO Carl T.T.C. Wielsbeke D0
Overzicht persoon Ja 503758 LOMBET RITA TTC Rooigem Gent VZW D6 C2
Ja 521198 Loncke Kenji T.T.C. Wielsbeke NG
Ja 500322 LONGEVAL Marc T.T.C. Oudenburg E4
Overzicht persoon Ja 503566 LONGUEVILLE LUC TTC Maldegem E6
Overzicht persoon Ja 510291 Loones Fabrice T.T.C. Sorry Koekelare E2
Overzicht persoon Ja 523208 LOONTJENS HEATHER TTC Welfare Oudenaarde NG NG
Ja 519022 Loopmans Elke TTC Zoersel NG NG
Ja 510846 Loos Birgit KTTC A.F.P. Antwerpen D6 C6
Ja 524031 Loos Ebbe TTC Smash Heusden NG
Ja 502541 Loos Johan TTC Schoten B6
Ja 509799 Loos Maarten TTC Sint-Truiden D0
Overzicht persoon Ja 510716 Loos Steven TTC Sint-Truiden E2
Ja 500235 LOOSE Dieter T.T.C. Oudenburg D0
Ja 522312 Loosen André TTC Opitter E6
Ja 502697 Loosen Kenneth TTC Tecemo C2
Ja 521261 Lopes Helena T.T.C. Knokke-Heist NG NG
Ja 520086 Lopes Manuel T.T.C. Knokke-Heist NG
Ja 522976 Lorsom Walter TTK Turnhout NG
Ja 519153 LOSSIE KEVIN TTC Sint-Pauwels vzw E6
Ja 500464 LOTTHIOR Jeffrey T.T.C. Sobeka Zwevegem C4
Ja 500797 LOTTHIOR Johny T.T.C. St-Paulus E4
Ja 500299 LOUAGE Bruno T.T.C. Atanis Kortrijk D2
Ja 511521 LOUAGE Lukas T.T.C. Paletje Roeselare C6
Overzicht persoon Ja 511523 LOUAGE Pieter-Jan T.T.C. Roeselare C2
Ja 511522 LOUAGE Robbe T.T.C. Paletje Roeselare D2
Ja 522144 LOUCKX Dave T.T.C. Drive Oostende NG
Ja 510319 Lourdon Koen Borsbeek TTK D2
Ja 500743 LOUWAGIE Jan T.T.C. Oostduinkerke E0
Ja 522132 Louwies Tom TTV Malpertuus E6
Ja 505236 LOUWYE Jurgen T.T.C. Nieuwpoort D0
Ja 505897 Lovenich Karel T.T.C. Meerdaal Leuven C2
Ja 516195 LOWAGIE JAGO TTC Rooigem Gent VZW D0
Overzicht persoon Ja 511210 Lowagie Lemaire Lisa T.T.C. The Charlies E2 C6
Ja 505432 Lowet Willy P.W. Diest C6
Ja 524068 Lowet Gavriilakis Marie-Catho TTC Hasselt NG NG
Ja 507264 Loyen Arno TTC Tamara Hoeselt C0
Ja 507265 Loyen Eline TTC Hasselt B0 A01
Ja 517669 Loyens Herbert TTK Turnhout D0
Ja 520738 LUBBERSEN JURGEN Sint-Niklase Tafeltennisclub E4
Ja 516597 LUBBERSEN LODE Sint-Niklase Tafeltennisclub E2
Ja 515471 Lucas Robin TTC Smash Heusden E4
Ja 523740 ludwig Mathias T.T.C. Tacko NG
Ja 502770 Lugghe Luc TTK Gierle E2
Ja 516141 Lung Lisa P.W. Diest B2 A04
Ja 504101 LUONG QUANG-HIEP Sint-Niklase Tafeltennisclub E2
Ja 515383 Luppens Cedric Hurricane T.T.W. D4
Ja 523026 Lust Bernard T.T.C. Oostduinkerke
Ja 502698 Lutsenko Alexander TTC Sokah Hoboken D6
Ja 523089 Lutsenko Vitja TTC Sokah Hoboken NG

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175