Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 500743 LOUWAGIE Jan T.T.C. Oostduinkerke D6
Ja 505236 LOUWYE Jurgen T.T.C. Nieuwpoort D0
Ja 516195 LOWAGIE JAGO TTC Rooigem Gent VZW C2
Ja 511210 Lowagie Lemaire Lisa T.T.C. The Charlies E0 C2
Ja 507264 Loyen Arno TTV Malpertuus C2
Ja 507265 Loyen Eline TTC Hasselt B2 A05
Ja 517669 Loyens Herbert TTK Turnhout D2
Ja 525247 LOYENS JOL TTC Palaestra vzw NG
Ja 520738 LUBBERSEN JURGEN Sint-Niklase Tafeltennisclub E2
Ja 516597 LUBBERSEN LODE Sint-Niklase Tafeltennisclub D2
Ja 525752 Lucas Jean Pierre Geelse TTC NG
Ja 502770 Lugghe Luc TTK Gierle E0
Ja 516141 Lung Lisa P.W. Diest B2 A2
Ja 515383 Luppens Cedric Hurricane T.T.W. D4
Ja 518075 Lurquin Eveline T.T.C. Meerdaal Leuven NG NG
Ja 523026 Lust Bernard T.T.C. Oostduinkerke NG
Ja 502698 Lutsenko Alexander TTC Sokah Hoboken D6
Ja 523089 Lutsenko Vitja TTC Sokah Hoboken D4
Ja 525225 Luwel Tim TTC Schulen NG
Ja 508398 Luyckx Bart PPK Essenbeek C0
Ja 506486 Luyckx Bart TTV Neerpelt E6
Ja 503444 LUYCKX STEVE TTC Melsele D0
Ja 517135 LUYENS KAAT TTC Olsene vzw E6 D6
Ja 523420 Luykx Oscar TTC Centrum Hasselt NG
Overzicht persoon Ja 505526 LUYPAERT KEVIN TTC De Rijdt Brakel C6
Ja 505344 Luypaert Kris T.T.K Vilvo E0
Ja 507843 Luyten John TTC Dilsen E6
Ja 522115 Luyten Laura TTK Dylan Berlaar E0 D0
Ja 506936 Luyten Patrick TTC Westel D4
Ja 526823 Luyten Vince TTC Smash Heusden NG
Ja 526543 Luyten Vincent TTC Sukarti NG
Ja 527194 Lycops Bert TTC Aarschot NG
Ja 504557 LYSSENS STEFF TTC Stekene VZW E0
Ja 502771 Maas Tinne TTK Turnhout E2 D0
Ja 525930 Macar Dalyan T.T.C. Dilbeek NG
Ja 525931 Macar Mehmet T.T.C. Dilbeek NG
Ja 507763 Machiels Benny TTC Centrum Hasselt E2
Ja 514525 Machiels Johan TTC Morata Mol NG
Ja 516679 Machiels Kevin TTC Sukarti C0
Ja 526387 Machiels Lien TTC Tamara Hoeselt NG NG
Ja 509454 Machiels Ronny TTC Tamara Hoeselt E0
Ja 526386 Machiels Sanne TTC Tamara Hoeselt NG NG
Ja 502772 Machilsen Koen TTK Gierle C4
Ja 515173 MACHTELINCKX GLENN TTC Triumph Ge Mo E4
Ja 515327 MACHTELINCKX Patricia T.T.C. Zandvoorde D4 C2
Ja 521968 Machtelinckx Vera TTC Blue Rackets E6 NG
Ja 521135 MACINA NORAH TTC Merelbeke NG NG
Ja 526879 MADOU WILLY T.T.C. Meulebeke NG
Ja 522315 Madrzejewski Lukasz T.T.C. Smashing Smude D6
Ja 524035 Maebe Monique T.T.C. El Pozo Jabbeke NG NG

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178