Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 513587 Dierckx Stijn KTTC Nijlen D6
Ja 509150 DIERICK Jean-Pierre T.T.C. Sobeka Zwevegem D0
Ja 504750 DIERICK KOENRAAD TTC Merelbeke E2
Ja 524764 Dierickx Stany T.T.C. Knokke-Heist NG
Ja 508678 DIERICKX THOMAS TTC Erembodegem E2
Ja 500510 DIERINCK Stijn T.T.C. Nieuwpoort E0
Ja 523039 DIET Steven T.T.C. Drive Oostende E6
Ja 523056 DIET Thierry T.T.C. Drive Oostende NG
Ja 505689 Dieussaert Tom T.T.C. Zandvoorde D6
Ja 520996 Dignef Ingrid TTC Walem D4 D0
Ja 507999 Digneffe Leon TTC Alken E4
Ja 518404 Dijckmans Brikke TTC Retie NG
Ja 506290 Dijckmans Francois Geelse TTC E6
Ja 524097 Dilen Jakob TTC Rijkel-Borgloon NG
Ja 522437 Dillen Bram P.W. Diest NG
Ja 514420 Dillen Jochen KTTC Nijlen D2
Ja 523162 Dillen Julie P.W. Diest NG NG
Ja 526794 Dillen Jurgen TTC Morata Mol NG
Ja 526504 Dillen Martijn TTC Morata Mol NG
Ja 503018 Dimitrov Stefan TTC Tecemo C4
Ja 511561 Dimitrova Iliana TTC Tamara Hoeselt B6 B0
Ja 523746 Dingenen Niel T.T.C. Sorry Koekelare NG
Ja 526698 Dirckx Thomas TTK Herckenrode NG
Ja 513008 Dirix Jean-Paul TTV Malpertuus E6
Ja 501832 Dirks Jorn TTC Brasgata C6
Ja 510363 DIRKSEN MARK KTTC Eikenlo-Eeklo vzw C4
Ja 520784 Dirkx Carine TTC Dilsen NG NG
Ja 510551 DIVILBISS TIMOTHY KTTC Meteor Oudenaarde E0
Ja 525458 Dobbelaere Dré T.T.C. De woudpalet E6
Ja 500431 DOBBELAERE Stefan T.T.C. Wielsbeke-Leieland C6
Ja 517143 Dobrange Cynthia TTC Centrum Hasselt E4 D4
Ja 526212 Dobransky Erik Janos TT Blauwput Omnisport NG
Ja 507120 Dochez Marcel TTV Malpertuus NG
Ja 500412 DOCHY Stefaan T.T.C. The Charlies B4
Overzicht persoon Ja 504194 DOCKER EVERT TTC Sterke Stut Oosterzele VZW D2
Ja 502271 Dockx Kim KTTC Hallaar D2 B6/2
Ja 518673 Dockx Stef TTK Turnhout E0
Ja 502273 Dockx Willy TTK Dylan Berlaar C2
Ja 520038 Doclot Ferre TTK Herckenrode NG
Ja 520037 Doclot Tjeu TTK Herckenrode NG
Ja 518304 DOISE Gaultier T.T.C. Free Time Zonnebeke E6
Ja 511406 DOLFEN Orly T.T.C. Oostduinkerke E2
Ja 503919 DOLFEYN VEERLE TTK Dylan Berlaar E2 D0
Ja 502207 Dom Walter KTTC Nijlen E4
Ja 504073 DOMBREE ALBERT TTC Sint-Pauwels vzw E6
Ja 507920 Dombret Michel T.T.C. Den Hoek C2
Ja 517305 Dominguez Mario KTTC Salamander Mechelen E4
Ja 521816 Doms Seppe TTC Brasgata E4
Ja 521817 Doms Tibe TTC Brasgata E2
Ja 508676 DONCKERS KURT Sint-Niklase Tafeltennisclub D2

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172