Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 506540 Lemmens Paul TTC Smash Heusden C2
Ja 521762 Lemmens Thibe P.W. Diest NG
Ja 517733 Lemmens Walther TTK Real NG
Ja 506419 Lenaerts Christiane TTC Palet Houthalen E6 D6
Ja 518521 Lenaerts Jerre TTC Minderhout NG
Ja 520525 Lenaerts Jo TTC Schoten D6
Overzicht persoon Ja 503387 Lenaerts Julien TTC Rijkel-Borgloon E6
Ja 523413 Lenaerts Kobe TTK Rijkevorsel NG
Ja 524101 Lenaerts Masha TTV Malpertuus NG
Ja 523456 Lenaerts Rob P.W. Diest E6
Ja 509075 Lenaertz Mikael T.T.C. Tacko D2
Ja 521530 Lenders Bram TTC Palet Houthalen E6
Ja 517923 Lenders Jens TTC Palet Houthalen E2
Ja 522533 LENDERS JULINE TTC Merelbeke NG NG
Ja 520670 Lenders Robert TTC Nodo E6
Ja 518790 LENDERS THIBAUT TTC Merelbeke NG
Ja 510785 Lenez Rien T.T.C. Locomotief Gullegem E2
Ja 505299 Leonard Jean-François Hurricane T.T.W. D4
Overzicht persoon Ja 506248 Leonard Rudi TTC Lembeek D0
Ja 503961 LERMYTTE CHRISTOPHE TTC Stekene VZW B6
Overzicht persoon Ja 503515 LERMYTTE LUC TTC Eendracht Buggenhout D6
Ja 521635 LERNOUT JONAS TTC Stekene VZW E0
Ja 509095 LEROY Georges Tafeltennisclub Ieper-Heuvelland E6
Ja 522615 Leroy Ilona Smash Overijse NG NG
Ja 512009 LEROY Johan T.T.C. And Leie Lauwe D6
Ja 523452 Lesuisse Marcel TTC Rijkel-Borgloon NG
Ja 523862 Lesuisse Matthias TTC Ekerse D4
Ja 522849 Letellier Kjell TTC Smash Dolfijn NG
Ja 522850 Letellier Rune TTC Smash Dolfijn NG
Ja 519553 Letellier Yves T.T.C. Oostduinkerke NG
Ja 523488 Leten Bart TTC Paal E6
Ja 521210 Leten Stef TTC Paal E6
Ja 524018 Leuris Birger TTC Minderhout NG
Ja 502879 Leus Roel TTC Lille "Boemerangske" E2
Overzicht persoon Ja 501767 Levens Dirk KTTC Salamander Mechelen C4
Ja 524238 Lewyckyj Lessia TTC Orka NG NG
Ja 502478 Lewyckyj Nicolas TTC Retie E6
Ja 500879 LEWYLLIE Jan T.T.C. De woudpalet C6
Ja 511793 LEYS BRYAN KTTC Eikenlo-Eeklo vzw B6
Ja 500491 LEYS Joke T.T.C. Paletje Roeselare E4 D2
Ja 523883 Leysen Bert Geelse TTC NG
Ja 502371 Leysens Edwin Geelse TTC C4
Ja 502372 Leysens Kristof Geelse TTC B2
Ja 523886 Leysens Lotte Geelse TTC NG NG
Ja 502373 Leysens Tony Geelse TTC E6
Ja 520787 Leyssens Timo TTC Tamara Hoeselt E4
Ja 522618 LHEUREUX Benne T.T.C. Atanis Kortrijk NG
Ja 522967 LI QIJI TTC Merelbeke NG
Ja 524352 LI QIZHENG TTC Merelbeke NG
Ja 520550 Li Shaochong T.T.C. Tacko D6

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175