Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 501916 De Schutter Ellen KTTC A.F.P. Antwerpen D4 C4
Ja 501917 De Schutter Johan KTTC A.F.P. Antwerpen B6
Ja 501918 De Schutter Jozef KTTC A.F.P. Antwerpen D6
Ja 524381 De Schutter Sem TTC Nodo NG
Ja 523033 De Schutter Seppe PPK Essenbeek E6
Ja 504035 DE SCHUYTER JORIS TTC Gent V.Z.W. E2
Ja 523221 De Siiter Bruno TTC Nodo E6
Overzicht persoon Ja 503785 DE SMEDT DIRK TTC Erembodegem D0
Overzicht persoon Ja 503531 DE SMEDT GILBERT TTC Lede E2
Ja 500121 DE SMEDT Johan T.T.C. Eernegem D6
Ja 523086 De Smedt Jordy T.T.C. Bredene NG
Ja 511707 DE SMEDT KARINE Sint-Niklase Tafeltennisclub E2 D0
Ja 519316 DE SMEDT NILS TTC Lansweeper Hamme E6
Ja 512902 DE SMEDT QUINTEN TTC Lobos-Lochristi C2
Ja 523292 DE SMEDT STIJN TTC Ninove NG
Ja 502930 DE SMEDT SVEN KTTC Salamander Mechelen B4
Ja 505461 De Smet An T.T.K Vilvo E6 D6
Ja 521988 DE SMET ANTON TTC Merelbeke NG
Ja 513425 DE SMET BRAM TTC Sterke Stut Oosterzele VZW D4
Ja 501022 De Smet Davy T.T.C. Bredene E0
Ja 509446 De Smet Dirk TTC Nodo E2
Ja 503678 De Smet Erik TTC Galmaarden C6
Overzicht persoon Ja 504889 DE SMET FILIP TTC HNO Assenede E2
Ja 504106 DE SMET IVE KTTC Meteor Oudenaarde E0
Ja 505377 De Smet Jean-Paul T.T.K Vilvo C4
Ja 523946 DE SMET JEAN-PIERRE TTC Merelbeke NG
Ja 503493 DE SMET JORIS TTC Egmont Zottegem D6
Ja 520320 De Smet Julien T.T.C. Tielt NG
Ja 505312 De Smet Marc Hurricane T.T.W. D4
Ja 523478 DE SMET MAURICE TTC Zomergem E6
Overzicht persoon Ja 503168 De Smet Nicky TTC Ekerse D2
Ja 520215 DE SMET NORAH TTC Merelbeke NG NG
Ja 503869 DE SMET STEFAAN TTC Merelbeke E6
Ja 513426 DE SMET THIJS TTC Sterke Stut Oosterzele VZW NG
Ja 522032 DE SMET TOM TTC Lansweeper Hamme E2
Ja 523276 DE SMIDT AIDEN-QUINN Sint-Niklase Tafeltennisclub E4
Ja 509683 DE SOETE JAAK TTC Gent V.Z.W. E6
Ja 522087 De Soete Marleen T.T.C. The Charlies D6 C6
Ja 523210 De Spiegeleer Bryan TTC Galmaarden E6
Ja 512087 De Staebel Ronny T.T.C. El Pozo Jabbeke D2
Ja 503471 DE STAELEN ANDY TTC Temse C2
Ja 524831 DE STAELEN BO TTC Temse NG NG
Ja 503169 De Sterck Martin TTC Ekerse D6
Ja 524818 DE STOOP CEDRIC TTC Gent V.Z.W. NG
Ja 515184 DE STOOP NATHAN TTC Gent V.Z.W. NG
Ja 514913 DE SUTTER ALAIN TTC Ninove NG
Ja 504274 DE SUTTER ANSKO TTC Egmont Zottegem E2
Ja 523487 De Sutter Bart TTC Paal E6
Ja 522930 DE SUTTER BRECHT TTC Aaigem D2
Ja 504473 DE SUTTER JELLE TTC Sterke Stut Oosterzele VZW D2

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157