Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 516036 DE SMET LAURENS TTC Merelbeke NG
Ja 505312 De Smet Marc Hurricane T.T.W. D4
Ja 523478 DE SMET MAURICE TTC Zomergem NG
Ja 517796 DE SMET MELANIE De Orchidee Wetteren NG NG
Overzicht persoon Ja 503168 De Smet Nicky TTC Ekerse D0
Ja 520215 DE SMET NORAH TTC Merelbeke NG NG
Ja 520662 DE SMET PATRICK TTC Erembodegem E2
Ja 503869 DE SMET STEFAAN TTC Merelbeke E6
Ja 522032 DE SMET TOM TTC Lansweeper Hamme E6
Ja 523276 DE SMIDT AIDEN-QUINN Sint-Niklase Tafeltennisclub E6
Ja 509683 DE SOETE JAAK TTC Gent V.Z.W. E4
Ja 522087 De Soete Marleen T.T.C. The Charlies D6 D0
Ja 523210 De Spiegeleer Bryan TTC Galmaarden NG
Ja 502748 De Spiegeleer Marnix TTK Gierle E2
Ja 512087 De Staebel Ronny T.T.C. El Pozo Jabbeke D4
Overzicht persoon Ja 503471 DE STAELEN ANDY TTC Temse C4
Ja 515184 DE STOOP NATHAN TTC Gent V.Z.W. NG
Ja 514913 DE SUTTER ALAIN TTC Ninove NG
Ja 523487 De Sutter Bart TTC Paal NG
Ja 522930 DE SUTTER BRECHT TTC Aaigem D4
Ja 504473 DE SUTTER JELLE TTC Sterke Stut Oosterzele VZW D2
Ja 505697 DE SUTTER KRIS TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E2
Ja 503482 DE SUTTER PATRICK TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E4
Ja 503483 DE SUTTER WILLY TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E2
Ja 520272 DE TEMMERMAN BRENT TTC De Rijdt Brakel E4
Ja 517369 DE TEMMERMAN CHRISTIAN TTC Palaestra vzw E6
Ja 505224 De Temmerman Jan T.T. Groot-Bijgaarden E6
Ja 514342 De Troch Thibaut TTC Galmaarden D0
Ja 524305 DE TROYER EMIEL TTC Ronse NG
Ja 519808 DE VALCK NATHAN TTC Sterke Stut Oosterzele VZW NG
Ja 510797 DE VEIRMAN DAVE De Orchidee Wetteren E6
Ja 519669 DE VEIRMAN KIM TTC Ninove NG NG
Ja 504332 DE VILDER GERDO TTC Erembodegem D2
Ja 524327 De Vindt Glauke TTC Rupel NG NG
Ja 524072 DE VIS DANNY TTC St.-Joris Sleidinge NG
Overzicht persoon Ja 504706 DE VIS TOM TTC Zomergem E6
Ja 523338 DE VISCH SIMON TTC Merelbeke NG
Ja 519835 DE VISSCHER MATHIEU TTC De Pinte E6
Ja 522608 DE VISSCHER ROEL TTC De Pinte E2
Ja 504756 DE VLAMINCK NICKY TTC Grimminge D0
Ja 512919 De Vlaminck - Maier Aaron T.T.C. Jong Gullegem D6
Ja 520568 DE VLEESCHAUWER LOREN TTC Rooigem Gent VZW E6
Ja 520567 DE VLEESCHAUWER XANDER TTC Rooigem Gent VZW E6
Ja 508388 De Vleeschouwer Marleen TTC Rupel E4 D4
Ja 523261 De Vleeschouwer Ruben TTC Rupel D2
Ja 521828 De Vleeschouwer Thomas TTC Rupel C4
Ja 504083 DE VLIEGER DAAN TTC Madelon D2
Ja 501096 DE VLIEGER Dirk T.T.C. Tielt NG
Ja 522808 De Vlieger Emile P.W. Diest NG NG
Ja 512901 DE VLIEGER ROBIN TTC Lobos-Lochristi E4

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173