Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 523276 DE SMIDT AIDEN-QUINN Sint-Niklase Tafeltennisclub E2
Ja 509683 DE SOETE JAAK TTC Gent V.Z.W. E6
Ja 522087 De Soete Marleen T.T.C. The Charlies E0 D0
Ja 512087 De Staebel Ronny T.T.C. El Pozo Jabbeke D2
Ja 503471 DE STAELEN ANDY TTC Temse C2
Ja 524831 DE STAELEN BO TTC Temse NG NG
Ja 526610 DE STAERCKE Maximilian T.T.C. Atanis Kortrijk NG
Ja 526236 DE STROOPER ANTON TTC Zele NG
Ja 514913 DE SUTTER ALAIN TTC Ninove NG
Ja 523487 De Sutter Bart TTC Paal E6
Ja 522930 DE SUTTER BRECHT TTC Aaigem D4
Ja 504473 DE SUTTER JELLE TTC Sterke Stut Oosterzele VZW D2
Ja 505697 DE SUTTER KRIS TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E0
Ja 503482 DE SUTTER PATRICK TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E4
Ja 503483 DE SUTTER WILLY TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E4
Ja 517369 DE TEMMERMAN CHRISTIAN TTC Palaestra vzw E6
Ja 505224 De Temmerman Jan T.T.C. Dilbeek E6
Ja 516154 DE TOLLENAERE GLENN TTC Lobos-Lochristi E6
Ja 519808 DE VALCK NATHAN TTC Sterke Stut Oosterzele VZW NG
Ja 510797 DE VEIRMAN DAVE De Orchidee Wetteren E6
Ja 519669 DE VEIRMAN KIM TTC Ninove NG NG
Ja 525098 DE VELEER KORNEEL TTC De Pinte NG
Ja 504332 DE VILDER GERDO TTC Erembodegem D4
Ja 525644 De Visscher Eline TTC Virtus NG NG
Ja 519835 DE VISSCHER MATHIEU TTC De Pinte E6
Ja 522608 DE VISSCHER ROEL TTC De Pinte D6
Ja 525645 De Visscher Thomas TTC Virtus NG
Ja 504756 DE VLAMINCK NICKY TTC Grimminge D0
Ja 512919 De Vlaminck - Maier Aaron T.T.C. Jong Gullegem D2
Ja 525436 DE VLEESCHAUWER MATS TTC Stekene VZW NG
Ja 508388 De Vleeschouwer Marleen Individueel Antwerpen E6 D6
Ja 523261 De Vleeschouwer Ruben TTC Rupel C4
Ja 521828 De Vleeschouwer Thomas TTC Rupel C0
Ja 526029 DE VLEESCHOUWER WANNES TTC Kruibeke vzw NG
Ja 504083 DE VLIEGER DAAN TTC Nova Opdorp vzw D2
Ja 501096 DE VLIEGER Dirk T.T.C. Tielt NG
Ja 525130 DE VLIEGER DRIES TTC Nova Opdorp vzw NG
Ja 518890 DE VLIEGER Mats T.T.C. Zandvoorde NG
Ja 512901 DE VLIEGER ROBIN TTC Lobos-Lochristi E0
Ja 504003 DE VOS EDDY KTTC Eikenlo-Eeklo vzw E4
Ja 511616 De Vos Elias TTC Tecemo C2
Ja 523357 DE VOS MAARTEN TTC Lansweeper Hamme E6
Ja 526303 DE VOS RUDI TTC Lansweeper Hamme NG
Ja 510559 De Vos Stijn Borsbeek TTK E4
Ja 502844 De Vos Yannick TTC Walem E0
Ja 501138 DE VREESE Rob T.T.C. And Leie Lauwe E6
Ja 524197 DE VRIENDT LORAN TTC Egmont Zottegem NG
Ja 524641 De Vries Joris Borsbeek TTK E6
Ja 520715 DE VRIESE KEVIN TTC Ouwegem E6
Ja 515702 De Vrij Danny TTK Rijkevorsel D6

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172