Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 505236 LOUWYE Jurgen T.T.C. Nieuwpoort D2
Ja 505897 Lovenich Karel T.T.C. Meerdaal Leuven C2
Ja 516195 LOWAGIE JAGO T.T.C. Roeselare C4
Overzicht persoon Ja 511210 Lowagie Lemaire Lisa T.T.C. The Charlies E2 C4
Ja 505432 Lowet Willy P.W. Diest C6
Ja 524068 Lowet Gavriilakis Marie-Catho TTC Hasselt NG NG
Ja 507264 Loyen Arno TTC Tamara Hoeselt C2
Ja 507265 Loyen Eline TTC Hasselt B0 A02
Ja 517669 Loyens Herbert TTK Turnhout D2
Overzicht persoon Ja 520738 LUBBERSEN JURGEN Sint-Niklase Tafeltennisclub E2
Ja 516597 LUBBERSEN LODE Sint-Niklase Tafeltennisclub D6
Ja 523740 ludwig Mathias T.T.C. Tacko NG
Ja 502770 Lugghe Luc TTK Gierle E0
Ja 516141 Lung Lisa P.W. Diest B2 A1
Ja 515383 Luppens Cedric Hurricane T.T.W. D4
Ja 523026 Lust Bernard T.T.C. Oostduinkerke
Ja 502698 Lutsenko Alexander TTC Sokah Hoboken D6
Ja 523089 Lutsenko Vitja TTC Sokah Hoboken E4
Ja 508398 Luyckx Bart PPK Essenbeek C0
Ja 506486 Luyckx Bart TTV Neerpelt E6
Ja 510465 Luyckx Rember TTC Sokah Hoboken B2
Ja 503444 LUYCKX STEVE TTC Melsele D0
Ja 517135 LUYENS KAAT TTC Olsene vzw E6 D6
Ja 523420 Luykx Oscar TTC Centrum Hasselt NG
Overzicht persoon Ja 505526 LUYPAERT KEVIN TTC De Rijdt Brakel C6
Ja 505344 Luypaert Kris T.T.K Vilvo E0
Ja 522115 Luyten Laura TTK Dylan Berlaar E2 D4
Ja 506936 Luyten Patrick TTC Westel D2
Ja 504557 LYSSENS STEFF TTC Stekene VZW E4
Ja 522660 Lyu Linye T.T.C. Meerdaal Leuven D4
Ja 524926 Maas Klaus TTK Turnhout NG
Ja 502771 Maas Tinne TTK Turnhout E0 D0
Ja 524467 Macaité Aisté Marija T.T.C. Meerdaal Leuven B6 B0
Ja 507763 Machiels Benny TTC Centrum Hasselt E0
Ja 514525 Machiels Johan TTC Morata Mol NG
Ja 516679 Machiels Kevin TTC Sukarti C0
Ja 509454 Machiels Ronny TTC Tamara Hoeselt E0
Ja 502772 Machilsen Koen TTK Gierle C4
Ja 515173 MACHTELINCKX GLENN TTC Triumph Ge Mo E4
Ja 515327 MACHTELINCKX Patricia T.T.C. Zandvoorde D4 C4
Ja 521968 Machtelinckx Vera TTC Blue Rackets NG NG
Ja 521135 MACINA NORAH TTC Merelbeke NG NG
Ja 522315 Madrzejewski Lukasz T.T.C. Smashing Smude D6
Ja 524035 Maebe Monique T.T.C. El Pozo Jabbeke NG NG
Ja 505124 MAEGERMAN FILIP TTC HNO Assenede E6
Ja 503538 MAEGERMAN GILBERT TTC HNO Assenede E2
Ja 506686 Maenen Ivo TTC Tamara Hoeselt C4
Ja 521748 Maenhoudt Eddy T.T.C. Knokke-Heist NG
Ja 501277 MAENHOUT Francis T.T.C. Oostkamp NG
Ja 524645 MAEREVOET MARCEL TTC Temse E6

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157