Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 504652 DE CLERCQ KRISTOF TTC Triumph Ge Mo D4
Ja 504118 DE CLERCQ PATRICK KTTC Meteor Oudenaarde E6
Overzicht persoon Ja 510328 DE CLERCQ Rita T.T.C. Tielt NG NG
Ja 504651 DE CLERCQ ROBIN TTC Merelbeke B2
Ja 522580 De Clercq Stan T.T.C. Oostduinkerke NG
Ja 522262 DE CLERCQ SÍREN TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E6
Ja 522134 DE CLERCQ TOM TTC Melsele D2
Ja 508357 DE CLIPPEL MIKE TTC Aaigem C6
Ja 503501 DE CLIPPELEER LUC TTC Egmont Zottegem E2
Ja 521940 DE CLIPPELEIR ANDRIES TTC Aaigem E6
Ja 518161 De Cloet Corneel T.T.C. Tielt E0
Overzicht persoon Ja 514957 DE CLOET Peter T.T.C. Tielt E4
Ja 523930 DE COCK BERT TTC Egmont Zottegem NG
Ja 502927 De Cock Guido TTC Rupel C4
Ja 503709 DE COCK KURT TTC Lansweeper Hamme D6
Ja 500239 DE COCK Leo T.T.C. Zandvoorde E4
Ja 522416 DE COCK NIELS TTC De Rijdt Brakel NG
Ja 522148 De Cock Walter T.T.C. Drive Oostende D6
Ja 517508 DE COCK XAVIER TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E2
Ja 524514 DE COEN JULES TTC Ninove NG
Ja 510165 DE COENSEL ROMEO TTC Grimminge E0
Ja 522924 DE COKERE LEAN TTC Sleidinge NG
Ja 523613 De Coninck Bart TTC Sint Antonius NG
Ja 523536 De Coninck Daan T.T.C. Knokke-Heist NG
Ja 510084 De Coninck Dennis T.T.C. Jong Gullegem B4
Ja 519327 De Coninck Frank TTC Sokah Hoboken NG
Overzicht persoon Ja 503936 DE CONINCK PETER TTC Rooigem Gent VZW E0
Ja 500640 DE CONINCK PHILIPPE TTC Ronse C2
Ja 505682 DE CORT ERWIN Sint-Niklase Tafeltennisclub E2
Ja 523142 DE CORTE NATAN TTC Merelbeke NG
Ja 522213 De Coster Alessandro TTC Galmaarden NG
Ja 509183 De Coster Joyce TTC Ekerse E4 D6
Ja 516199 De Coster Kevin T.T.C. Zandvoorde E4
Ja 523562 De Coster Mil T.T.C. Meerdaal Leuven NG
Ja 519318 DE COSTER PETER TTC Lansweeper Hamme E4
Ja 505775 De Craecker AndrÚ T.T.C. Bredene D6
Ja 523603 DE CRAECKER JENS De Orchidee Wetteren NG
Ja 520648 DE CRAENE ELIAS TTC Zomergem E6
Ja 519452 DE CRAENE JASPER TTC Zomergem E6
Ja 503773 DE CRAENE PETER TTC Zomergem D2
Ja 503832 DE CUBBER GUY TTC Gent V.Z.W. E6
Ja 520146 De Cuyper Bart KTTC Sporting Hove C6
Ja 517058 De Cuyper Brent TTC Retie NG
Ja 505882 DE CUYPER JEROEN TTC Rooigem Gent VZW C0
Ja 509299 DE CUYPER LUC KTTC Eikenlo-Eeklo vzw E4
Ja 517057 De Cuyper Niels TTC Retie D4
Ja 523741 De Cuyper Paul T.T.C. Tacko NG
Ja 515458 DE CUYPER SEBASTIEN TTC Sterke Stut Oosterzele VZW D6
Ja 503565 DE DECKER IVAN KTTC Eikenlo-Eeklo vzw D4
Ja 501907 De Decker Jan KTTC A.F.P. Antwerpen E2

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175