Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 527492 DE TEMMERMAN JACOB TTC Merelbeke NG
Ja 529416 DE TEMMERMAN JOZEF TTC Merelbeke NG
Ja 516154 DE TOLLENAERE GLENN TTC Lobos-Lochristi D2
Ja 529166 DE TROYER KASPER TTC Ninove NG
Ja 529165 DE TROYER SIMON TTC Ninove NG
Ja 527088 DE VALCK LINSY TTC De Rijdt Brakel NG NG
Ja 529377 DE VIDTS EMMELIEN TTC Nova Opdorp vzw NG NG
Ja 504332 DE VILDER GERDO TTC Erembodegem D2
Ja 528461 DE VILDER ROBBE TTC Erembodegem NG
Ja 525644 De Visscher Eline TTC Virtus NG NG
Ja 527533 De Visscher Koen TTC Alken NG
Ja 522608 DE VISSCHER ROEL TTC De Pinte D4
Ja 525645 De Visscher Thomas TTC Virtus NG
Ja 504756 DE VLAMINCK NICKY TTC Grimminge C6
Ja 512919 De Vlaminck - Maier Aaron T.T.C. Jong Gullegem D2
Ja 528532 DE VLEESCHOUWER GERT TTC Kruibeke vzw NG
Ja 523261 De Vleeschouwer Ruben TTC Rupel C4
Ja 526029 DE VLEESCHOUWER WANNES TTC Kruibeke vzw E2
Ja 504083 DE VLIEGER DAAN TTC Nova Opdorp vzw D4
Ja 525130 DE VLIEGER DRIES TTC Nova Opdorp vzw NG
Ja 518890 DE VLIEGER Mats T.T.C. Zandvoorde E6
Ja 512901 DE VLIEGER ROBIN TTC Lobos-Lochristi D2
Ja 529089 DE VLIEGER SEPPE Tafeltennisclub Wetteren NG
Ja 529159 DE VLIEGER THIERRY Tafeltennisclub Wetteren NG
Ja 504003 DE VOS EDDY KTTC Eikenlo-Eeklo vzw E4
Ja 511616 De Vos Elias TTC Tecemo C2
Ja 523357 DE VOS MAARTEN TTC Hamme E6
Ja 526303 DE VOS RUDI TTC Hamme NG
Ja 529110 DE VOS SEPPE TTC Ronse NG
Ja 528998 DE VOS WARRE TTC Ninove NG
Ja 502844 De Vos Yannick TTC Walem D6
Ja 524197 DE VRIENDT LORAN TTC Egmont Zottegem NG
Ja 515702 De Vrij Danny TTK Rijkevorsel D6
Ja 519549 DE VROE PIETER TTC Ninove D0
Ja 518121 DE VULDER JOS TTC De Rijdt Brakel E6
Ja 521938 DE VUYST ARNAUD TTC Aaigem E4
Ja 527633 DE VUYST ILAN TTC Ninove NG
Ja 528706 DE VUYST TIJL KTTC Meteor Oudenaarde NG
Ja 525817 DE VYDT AR-JAN TTC Egmont Zottegem D6
Ja 526442 DE WACHTER BAS TTC Nova Opdorp vzw NG
Ja 529033 DE WACHTER FLOR TTC Nova Opdorp vzw NG
Ja 503016 De Wachter Kathleen TTK Dylan Berlaar C6 B6
Ja 503105 De Wachter Petrus TTC Willebroek E6
Ja 503086 De Wachter Piet TTC Willebroek D4
Ja 528795 DE WAEGENEER EDDY Tafeltennisclub Wetteren NG
Ja 505489 DE WAEGENEER LAURENT TTC Nova Opdorp vzw D4
Ja 529156 DE WAEL WARD TTC Nova Opdorp vzw NG
Ja 503494 DE WAELE ALAIN TTC Egmont Zottegem E2
Ja 503590 DE WAELE CHRIS TTC Deinze vzw D2
Ja 522227 DE WAELE JENT TTC Merelbeke E6

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169