Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 502928 De Heusch Steven TTC Rupel B6
Ja 516453 DE HOOG ERIK TTC Ouwegem E6
Ja 504291 DE JAEGER DAVID TTC Merelbeke C2
Ja 527541 DE JAEGER TOM KTTC Eikenlo-Eeklo vzw E6
Ja 529990 DE JAEGHER MIL TTC Merelbeke NG
Ja 527852 DE JAEGHER Steven T.T.C. Oostkamp NG
Ja 501549 DE JAEGHERE DAAN TTC Rooigem Gent VZW C6
Ja 529869 De Jagere Sam TTC Nodo NG
Ja 504249 DE JANS KEVIN TTC De Pinte E2
Ja 513268 DE JONCKHEERE Axel T.T.C. De woudpalet Houthulst vzw C0
Ja 511567 DE JONCKHEERE Dagmar T.T.C. Paletje Roeselare E6 D4
Ja 518132 DE JONCKHEERE Emily T.T.C. Paletje Roeselare E2 D2
Ja 517413 De jonckheere Lucca T.T.C. Zandvoorde B4
Ja 500226 DE JONCKHEERE Rik T.T.C. Paletje Roeselare D4
Ja 522801 DE JONGE EWOUT KTTC Meteor Oudenaarde E6
Ja 523291 DE JONGE MILAN TTC Ninove E2
Ja 503555 DE JONGE WILFRED KTTC Meteor Oudenaarde E6
Ja 518968 De Jonghe Jiri KTTC Salamander Mechelen E0
Ja 525206 De Keersmaecker Filip TTC Sukarti NG
Ja 527749 De Keersmaecker Yun TTC Sukarti NG
Ja 526576 DE KEERSMAEKER FREDDY TTC Temse NG
Ja 526575 DE KEERSMAEKER TOM TTC Temse NG
Ja 504343 DE KEGEL YANNICK TTC Hamme B6
Ja 514240 De Kepper Arno TTK Dylan Berlaar C6
Ja 515221 De Kepper Jasper TTK Dylan Berlaar E2
Ja 504279 DE KEPPER WOUT TTC Merelbeke B2
Ja 506023 De Kerf Romain T.T.C. Den Hoek E6
Ja 504014 DE KETELAERE GEOFFREY TTC Deinze vzw D0
Ja 511737 DE KETELBUTTER ARNE TTC Erembodegem D2
Ja 501910 De Keulenaer Hans KTTC A.F.P. Antwerpen D6
Ja 528072 De Keuster Francine TTC Sokah Hoboken NG NG
Ja 503629 DE KEYSER MARC TTC Hamme C2
Ja 528603 De Keyser Vincent TTK Merksplas NG
Ja 530103 DE KEYZER MAX TTC De Pinte NG
Ja 523508 De Kimpe Robin Borsbeek TTK E2
Ja 529998 DE KIMPE STAN TTC Kruibeke vzw NG
Ja 509389 De Kock Joery TTC Dilsen D2
Ja 511105 De Kock Ruben TTK Minderhout E4
Ja 508609 De Kok Adrie TTK Gierle E2
Ja 510484 De Koninck Johan Hurricane T.T.W. D4
Ja 530129 De Koninck Stef KTTC Salamander Mechelen E2
Ja 523018 DE LAAT RENE KTTC Meteor Oudenaarde NG
Ja 500417 DE LAERE Harald T.T.C. Heule C6
Ja 515100 De Laet Bruno T.T.C. Dilbeek C2
Ja 502608 De Laet Ivo TTC Blue Rackets D6
Ja 529441 De Laet Jens Geelse TTC NG
Ja 514429 De Laet Peter Smash Overijse D4
Ja 501912 De Laet Piet TTK Schoten D6
Ja 529468 De Laet Raf T.T.C. The Charlies NG
Ja 528602 De Lannoy Daniel TTK Minderhout NG

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164