Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 525144 BARREZEELE SILKE TTC Ninove E6 D6
Ja 511645 Barzeele Jochen T.T.C. Sorry Koekelare D2
Ja 504070 BASTIAEN DAVID TTC Zomergem D2
Ja 504287 BASTIAEN MATTHIAS TTC Zomergem E4
Ja 525698 Bastiaens Jozef Geelse TTC NG
Ja 529713 Bastiaens Julie TTK Schoten NG NG
Ja 529503 Bastiaens Maxim TTK Schoten NG
Ja 501887 Bastiaens Siemen TTK Schoten B6
Ja 522645 Bastiaensen Annick TTC Brasgata E6 D6
Ja 527148 Bastiaensen Jozef TTC Hechtel-Eksel E6
Ja 504532 BASYN GREGOIR TTC Deinze vzw C6
Ja 528201 BATENS BONO TTC Nova Opdorp vzw NG
Ja 525976 Bats Linda Borsbeek TTK NG NG
Ja 520879 Bauduin Jasper PPK Essenbeek C4
Ja 506638 Bauduin Raf TTC Jevota Lanaken E0
Ja 505797 Baumers Herman Pingkolo E4
Ja 504870 BAUNING TOMMY TTC Kruibeke vzw D4
Ja 503653 BAUTERS FILIP TTC Ouwegem E4
Ja 528995 BAUTERS MATTEO KTTC Meteor Oudenaarde NG
Ja 511591 Bauweleers SaŽns TTC Werchter C2
Ja 503995 BAUWENS JOHAN TTC Stekene VZW D2
Ja 517418 BAUWENS NANDO TTC De Rijdt Brakel E6
Ja 520543 Bauweraerts Jean TTC Werchter E6
Ja 522793 Bauweraerts Steven TTC Werchter D4
Ja 507832 Bayen Erik TTC Dilsen D2
Ja 530532 Bayens Linde T.T.C. And Leie NG NG
Ja 529742 BEARELLE KEANO KTTC Meteor Oudenaarde NG
Ja 520231 Beauprez Mike T.T.C. De woudpalet Houthulst vzw NG
Ja 521556 BECKAERT Jens T.T.C. Drive Oostende E2
Ja 502730 Beckers Bart TTK Gierle D2
Ja 507807 Beckers Eddy TTC Mattec E6
Ja 529913 Beckers Emiel TTC Schulen NG
Ja 511635 Beckers Jimmy T.T.C. Meerdaal Leuven B2
Ja 511634 Beckers Kenny T.T.C. Meerdaal Leuven B6
Ja 507808 Beckers Tommy TTC Mattec C2
Ja 529844 BEDETTI BRUNO TTC Hof Ter Burst Lebbeke NG
Ja 517000 Beeckaert Dries TTC Brasgata D4
Ja 503159 Beeckaert Ive TTC Brasgata C2
Ja 524893 Beeckelaers Siebren TTC Sukarti NG
Ja 525722 Beeckelaers Yorunn TTC Sukarti NG NG
Ja 512086 BEECKMAN DIRK TTC Erembodegem D2
Ja 516725 BEECKMANS PATRICK Tafeltennisclub Wetteren E6
Ja 523148 Beel Dirk T.T.C. Tielt E4
Ja 517838 BEELEN MAARTEN TTC Stekene VZW E6
Ja 520744 Beerens Raphael T.T.K Vilvo E2
Ja 508417 BEERNAERT Jan T.T.C. Oostkamp E0
Ja 520702 Beernaert Nick T.T.C. Paletje Roeselare C6
Ja 525151 Beerten Dirk Geelse TTC E2
Ja 525179 Beerts Bram T.T.C. Meerdaal Leuven NG
Ja 527563 Beerts Daan T.T.C. Meerdaal Leuven NG

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169