Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 505377 De Smet Jean-Paul T.T.K Vilvo C6
Ja 503527 DE SMET JEROEN TTC Sterke Stut Oosterzele VZW C2
Ja 525060 DE SMET JOACHIM TTC Merelbeke NG
Ja 505312 De Smet Marc Hurricane T.T.W. D6
Ja 526119 De Smet Natalie TTC Tamara Hoeselt NG NG
Ja 503168 De Smet Nicky TTC Brasgata D2
Ja 503869 DE SMET STEFAAN TTC Merelbeke E6
Ja 522032 DE SMET TOM TTC Hamme D6
Ja 523276 DE SMIDT AIDEN-QUINN Sint-Niklase Tafeltennisclub D4
Ja 522087 De Soete Marleen T.T.C. The Charlies E0 D0
Ja 528524 DE SOETE THOMAS TTC Maldegem NG
Ja 527569 De Spiegeleer Warre PPK Essenbeek NG
Ja 512087 De Staebel Ronny T.T.C. Jabbeke D2
Ja 503471 DE STAELEN ANDY TTC Temse C4
Ja 524831 DE STAELEN BO TTC Temse NG NG
Ja 527257 DE STAERCKE Alexander T.T.C. Atanis Kortrijk NG
Ja 526610 DE STAERCKE Maximilian T.T.C. Atanis Kortrijk NG
Ja 529842 De Staercke Sam T.T.C. Dilbeek NG NG
Ja 522930 DE SUTTER BRECHT TTC Aaigem D4
Ja 504473 DE SUTTER JELLE TTC Sterke Stut Oosterzele VZW D2
Ja 503482 DE SUTTER PATRICK TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E4
Ja 503483 DE SUTTER WILLY TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E6
Ja 529595 De Telder Mauro TTC Sokah Hoboken NG
Ja 529415 DE TEMMERMAN ARTHUR TTC Merelbeke NG
Ja 520272 DE TEMMERMAN BRENT TTC De Rijdt Brakel E2
Ja 517369 DE TEMMERMAN CHRISTIAN TTC Deinze vzw E6
Ja 527492 DE TEMMERMAN JACOB TTC Merelbeke NG
Ja 529416 DE TEMMERMAN JOZEF TTC Merelbeke NG
Ja 516154 DE TOLLENAERE GLENN TTC Lobos-Lochristi D2
Ja 529166 DE TROYER KASPER TTC Ninove NG
Ja 529165 DE TROYER SIMON TTC Ninove NG
Ja 527088 DE VALCK LINSY TTC De Rijdt Brakel NG NG
Ja 530156 DE VENT MARTIJN TTC Maldegem NG
Ja 504332 DE VILDER GERDO TTC Erembodegem D2
Ja 528461 DE VILDER ROBBE TTC Erembodegem NG
Ja 525644 De Visscher Eline TTC Virtus NG NG
Ja 527533 De Visscher Koen TTC Alken NG
Ja 525645 De Visscher Thomas TTC Virtus NG
Ja 504756 DE VLAMINCK NICKY TTC Grimminge C6
Ja 512919 De Vlaminck - Maier Aaron T.T.C. Jong Gullegem D2
Ja 528532 DE VLEESCHOUWER GERT TTC Kruibeke vzw E2
Ja 523261 De Vleeschouwer Ruben TTC Rupel C4
Ja 526029 DE VLEESCHOUWER WANNES TTC Kruibeke vzw E2
Ja 525130 DE VLIEGER DRIES TTC Nova Opdorp vzw NG
Ja 518890 DE VLIEGER Mats T.T.C. Zandvoorde E6
Ja 512901 DE VLIEGER ROBIN TTC Lobos-Lochristi D0
Ja 515946 DE VOS BRAM TTC Sterke Stut Oosterzele VZW NG
Ja 504003 DE VOS EDDY KTTC Eikenlo-Eeklo vzw E4
Ja 523357 DE VOS MAARTEN TTC Hamme E6
Ja 526303 DE VOS RUDI TTC Hamme NG

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162