Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 509446 De Smet Dirk TTC Nodo E2
Ja 503678 De Smet Erik TTC Galmaarden D2
Ja 504889 DE SMET FILIP TTC HNO Assenede E6
Ja 504106 DE SMET IVE KTTC Meteor Oudenaarde D4
Ja 505377 De Smet Jean-Paul KTTK Vilvo D0
Ja 515491 DE SMET JEAN-PIERRE TTC Triumph Ge Mo E6
Ja 503527 DE SMET JEROEN TTC Sterke Stut Oosterzele VZW C4
Ja 525060 De Smet Joachim TTC Merelbeke NG
Ja 531487 DE SMET LOIS TTC Nova Opdorp vzw
Ja 505312 De Smet Marc Hurricane T.T.W. D6
Ja 503168 De Smet Nicky TTC Brasgata D2
Ja 503869 De Smet Stefaan TTC Merelbeke E6
Ja 522032 DE SMET TOM TTC Hamme D6
Ja 523276 DE SMIDT AIDEN-QUINN Sint-Niklase Tafeltennisclub D2
Ja 527569 De Spiegeleer Warre PPK Essenbeek NG
Ja 512087 De Staebel Ronny T.T.C. Jabbeke D4
Ja 503471 DE STAELEN ANDY KTTC Temse C4
Ja 524831 DE STAELEN BO KTTC Temse NG NG
Ja 526610 DE STAERCKE Maximilian T.T.C. Atanis Kortrijk NG
Ja 522930 DE SUTTER BRECHT TTC Aaigem D6
Ja 504473 DE SUTTER JELLE TTC Sterke Stut Oosterzele VZW D4
Ja 503482 DE SUTTER PATRICK TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E6
Ja 503483 DE SUTTER WILLY TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E6
Ja 529595 De Telder Mauro TTC Sokah Hoboken E4
Ja 520272 DE TEMMERMAN BRENT TTC Triumph Ge Mo E0
Ja 517369 DE TEMMERMAN CHRISTIAN TTC Deinze vzw E6
Ja 527492 De Temmerman Jacob TTC Merelbeke NG
Ja 529166 DE TROYER KASPER TTC Ninove NG
Ja 529165 DE TROYER SIMON TTC Ninove NG
Ja 504332 DE VILDER GERDO TTC Aalst D0
Ja 528461 DE VILDER ROBBE TTC Aalst NG
Ja 525644 De Visscher Eline TTC Virtus NG NG
Ja 527533 De Visscher Koen TTC Alken NG
Ja 525645 De Visscher Thomas TTC Virtus NG
Ja 504756 DE VLAMINCK NICKY TTC Triumph Ge Mo C6
Ja 512919 De Vlaminck - Maier Aaron T.T.C. Jong Gullegem D4
Ja 528532 DE VLEESCHOUWER GERT TTC Kruibeke vzw D6
Ja 508388 De Vleeschouwer Marleen TTC Willebroek E2 D4
Ja 523261 De Vleeschouwer Ruben TTC Rupel C0
Ja 526029 DE VLEESCHOUWER WANNES TTC Kruibeke vzw E2
Ja 525130 DE VLIEGER DRIES TTC Nova Opdorp vzw NG
Ja 518890 DE VLIEGER Mats T.T.C. Zandvoorde E6
Ja 512901 DE VLIEGER ROBIN TTC Lobos-Lochristi C4
Ja 530371 De Vliegher River T.T.C. Knokke-Heist NG
Ja 531109 DE VOGELAERE STIJN TTC HNO Assenede NG
Ja 528295 DE VOLDER FRANCIS T.T.C. Jong Gullegem NG
Ja 504003 DE VOS EDDY KTTC Eikenlo-Eeklo vzw E4
Ja 530820 De Vos Lou KTTC Salamander Mechelen NG
Ja 529110 DE VOS SEPPE TTC Ronse NG
Ja 528998 DE VOS WARRE TTC Ninove NG

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155