Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 502373 Leysens Tony Geelse TTC E6
Ja 522967 LI QIJI TTC Merelbeke NG
Ja 524352 LI QIZHENG TTC Merelbeke NG
Ja 520550 Li Shaochong T.T.C. Tacko D6
Ja 525017 LIBBRECHT Arthur T.T.C. And Leie Lauwe NG
Ja 522005 Libbrecht Frederik TTC Blue Rackets E6
Ja 525617 Libersens Wim VMS NG
Ja 508921 Lieckens Eddy KTTC Nijlen E6
Ja 518475 Liefsoens Liam TTK Herckenrode E4
Overzicht persoon Ja 506420 Lievens Nele T.T.C. Meerdaal Leuven D0 B6
Ja 518649 Lievens Tibo TTC Morata Mol NG
Ja 520877 Lievens Xander TTC Galmaarden E6
Ja 504432 LIMBOURG JURGEN TTC Ninove D2
Ja 521783 LIMBOURG KAROL TTC Ninove NG
Ja 507263 Lindelauf Ferdi TTC Tamara Hoeselt E4
Ja 511186 LING YONG TTC Lobos-Lochristi D6
Ja 524913 Lintermans Oliver T.T.C. Meerdaal Leuven NG
Ja 506252 Linthout David TTC Lembeek E0
Ja 523541 LIPPENS ILYAS TTC Stekene VZW NG
Ja 525655 Lippens Lars TTC Paal NG
Ja 508588 LIPPENS Michael T.T.C. Wielsbeke-Leieland NG
Ja 525654 Lippens Vincent TTC Paal NG
Ja 520881 LISABETH Chelsy T.T.C. Zandvoorde NG D6
Ja 514653 LISABETH Stephane T.T.C. Zandvoorde E6
Ja 525591 LISSENS JOERI TTC Nova Opdorp vzw NG
Ja 525776 Litvinova Katrien TTC Hasselt NG NG
Ja 525171 Liu Thijmen TT Blauwput Omnisport NG
Ja 506586 Liu Xuan TTC Aarschot E6 D6
Ja 504419 LIZIN ROBERT KTTC Meteor Oudenaarde E2
Ja 504298 Lizin Sebastien TTC Tamara Hoeselt B4
Ja 523534 Lizon Brice TTC Ekerse E4
Ja 522912 Lizon Patrick TTC Ekerse D6
Ja 510372 LOBEAU Marc Tafeltennisclub Ieper-Heuvelland E6
Ja 516147 Lobet Fabrice T.T.C. Tacko C6
Ja 507564 Lochs Yolanda TTC Bambi C6 C0
Overzicht persoon Ja 505589 Lockkamper Nancy PPK Essenbeek E2 D2
Overzicht persoon Ja 504211 LOCQUET KOEN TTC Lobos-Lochristi D4
Ja 525794 Lodewijckx Elias TTC Sukarti NG
Ja 523998 Lodewyck Arnaud T.T.C. Sportline NG
Ja 509535 LOECKX PIET TTC Sleidinge C6
Ja 501154 LOEGOWSKI Andrei T.T.C. Drive Oostende C6
Ja 506422 Loenders Herwig TTC Palet Houthalen E6
Ja 517524 Logghe Frank KTTC Salamander Mechelen C4
Ja 525609 Logiudice Enzo T.T.C. Knokke-Heist NG
Ja 502696 Loisen Jan TTC Tecemo C6
Ja 506485 Loisen Rudi TTC Opglabbeek E0
Ja 514471 Lombaert Bert TTC Willebroek D4
Ja 524800 LOMBAERT JULES TTC Palaestra vzw NG
Ja 500588 LOMBARDO Carl T.T.C. Wielsbeke-Leieland C6
Overzicht persoon Ja 503758 LOMBET RITA TTC Rooigem Gent VZW D4 C2

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178