Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 515458 DE CUYPER SEBASTIEN TTC Sterke Stut Oosterzele VZW D4
Ja 501907 De Decker Jan KTTC A.F.P. Antwerpen E2
Ja 514008 DE DECKER SAM TTC Triumph Ge Mo D2
Ja 524120 DE DEYGERE MEREL Tafeltennisclub Ieper-Heuvelland NG NG
Ja 525371 De Deygere Sofie T.T.C. Wielsbeke-Leieland NG NG
Ja 503784 DE DEYN PATRICK TTC Erembodegem D2
Ja 520572 DE DOBBELAER EMILE TTC Rooigem Gent VZW E6
Ja 523673 DE DOBBELEER LUKAS TTC Ninove NG
Ja 523273 De Doncker Lisa TTK Gierle E6 D6
Ja 505383 De Doncker Marcel Hurricane T.T.W. D2
Ja 505321 De Doncker Philippe Hurricane T.T.W. C4
Ja 523435 De Doncker Tom TTK Gierle D2
Ja 523157 De Donder Benny TTC Walem NG
Ja 524793 De Donder Michel T.T.C. Dilbeek NG
Ja 524794 De Donder Wim T.T.C. Dilbeek NG
Ja 504472 DE FOUR ANDRE TTC Egmont Zottegem E6
Ja 505560 DE FRAINE JONATHAN TTC Egmont Zottegem D6
Ja 503084 De Gang Paul TTC Rupel D0
Ja 518936 DE GEETER Lander Tafeltennisclub Ieper-Heuvelland NG
Ja 517234 DE GEETER Sibert Tafeltennisclub Ieper-Heuvelland E4
Ja 504124 DE GENDT HUGO TTC Temse E2
Ja 524843 DE GENDT RENILDE TTC Temse NG NG
Ja 520735 DE GEYTER JAN TTC De Rijdt Brakel NG
Ja 511791 DE GHEIN DAVY KTTC Eikenlo-Eeklo vzw B6
Ja 508036 De Graaf Paul TTV Neerpelt E0
Ja 514072 De Graef Dimitri VMS D6
Ja 510920 DE GRAEVE ANDY TTC Erembodegem E0
Ja 525592 DE GRAEVE ARVID TTC Nova Opdorp vzw NG
Ja 503668 DE GRAEVE EMIEL TTC Lobos-Lochristi E6
Ja 525809 DE GRAEVE GILBERT TTC Rooigem Gent VZW NG
Ja 525588 DE GRAEVE MIKAELA TTC Nova Opdorp vzw NG NG
Ja 511792 DE GRAEVE STEFF TTC Rooigem Gent VZW C6
Ja 523528 DE GRANDE Klaas T.T.C. Sorry Koekelare NG
Ja 505059 DE GRANDE Matthias T.T.C. Zandvoorde D4
Ja 518525 DE GRANDE Miguel T.T.C. Dino Brugge E4
Ja 524362 DE GRANDE Roeland T.T.C. Sorry Koekelare NG
Ja 511340 DE GRAUWE KOEN TTC Aaigem D2
Overzicht persoon Ja 504336 DE GRAUWE TOM TTC Lobos-Lochristi E4
Ja 515169 DE GREVE EDDY TTC Denderleeuw 2001 E4
Ja 524563 De Greve Simon T.T.K Vilvo E6
Ja 523540 DE GRIEZE FLORIAN TTC Stekene VZW NG
Ja 525101 DE GROODT Jasper T.T.C. And Leie Lauwe NG
Ja 517165 De Groof Brent TTK Dylan Berlaar C4
Ja 514029 De Groof Davy TTC Rupel D0
Ja 502351 De Groof Jessica Geelse TTC D6 D4
Ja 519539 De Groof Joeri TTC Sokah Hoboken D6
Ja 525401 De Groof Mathis TTC Sint Antonius NG
Ja 514030 De Groof Robin TTC Rupel C2
Ja 519540 De Groof Tom TTC Sokah Hoboken E0
Ja 524425 DE GROOTE FREDERIK TTC De Rijdt Brakel NG

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172