Filter

Provincie Aansluitingsnummer club
Actief Naam Lidnummer

Overzicht leden

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172

  Actief Aansl.Nr. Naam Club Klassement heren Klassement dames
Ja 506869 Willen Lien TTK Herckenrode D6 D0
Ja 505571 Williame Tom Borsbeek TTK E4
Ja 521961 Wilms Tony TTK Rijkevorsel E4
Overzicht persoon Ja 502685 Winckelmans Tim KTTC Hallaar D2
Ja 523630 Windels Bob T.T.C. Easypay NG
Ja 517482 WINDELS Damion T.T.C. Eendracht Kuurne D4
Ja 514818 WINDELS Tim T.T.C. Wielsbeke-Leieland C6
Ja 520372 Windels Veerle T.T.C. Tielt E6 D6
Overzicht persoon Ja 503377 Winderickx Jos Individueel Limburg E6
Ja 507993 Winderickx Robrecht TTV Malpertuus C6
Ja 522130 Winderix Agnes TTV Malpertuus E6 D6
Ja 525963 WINDEY LINDE TTC Nova Opdorp vzw
Ja 519508 WINNE Aron T.T.C. Free Time Zonnebeke E6
Ja 509091 WINNE Romina T.T.C. De woudpalet E6 D6
Overzicht persoon Ja 510698 Winten Peter TTC Mattec D0
Ja 510699 Winten Sander TTC Mattec C0
Ja 507683 Winter Wolfgang TTC T.R.S.-Bilzen D2
Ja 519815 Winters Femke KTTC Salamander Mechelen NG NG
Ja 522098 Winters Gijs TTK Herckenrode E6
Ja 519814 Winters Jonas KTTC Salamander Mechelen NG
Ja 507720 Winters Jos TTV Meeuwen C2
Ja 508285 Winters Jozef TTV Lipalet D4
Ja 502636 Winters Kris KTTC Salamander Mechelen E0
Ja 509496 Winters Petra TTV Lipalet E4 C6
Ja 507721 Winters Rob TTV Meeuwen C4
Ja 526097 Winters Stijn TTC Drive Tienen NG
Ja 525163 WITTERS AN TTC Egmont Zottegem NG NG
Ja 511433 WITTERS BART TTC Merelbeke NG
Ja 519550 WITTERZEEL DIONE TTC Ninove E6
Ja 516870 Wittesaele Ingeborg T.T.C. Tielt NG NG
Ja 514971 WITTEVRONGEL MARC T.T.C. Meulebeke NG
Ja 501812 WITTOCX FILIP Sint-Niklase Tafeltennisclub D6
Ja 525218 Woestenborghs Klaas TTK Merksplas NG
Ja 525213 Woestenborghs Otto-Jan TTK Merksplas NG
Ja 524340 WOJCIK Kamil T.T.C. Roeselare D4
Ja 525978 Wojcik Tomasz T.T.C. Roeselare NG
Ja 523050 WOLFCARIUS PIERRE TTC Merelbeke NG
Ja 511360 Wolff Eric T.T.K Vilvo C0
Ja 505248 Wolfs Charissa K.T.T.K Pingouin Leuven E4 D2
Ja 505565 WOLLAERT BJORN TTC Sterke Stut Oosterzele VZW E2
Ja 502820 Wolput Wim TTK Gierle C2
Ja 510327 Wood Kenneth TTC Sokah Hoboken C4
Ja 525124 Wostijn Lander T.T.C. Jong Gullegem NG
Overzicht persoon Ja 501477 WOSTIJN Marnix T.T.C. Jong Gullegem NG
Ja 503317 Wouters Alfons TTC Sint Antonius E2
Ja 510685 Wouters An TTC Stokrooie E6 D6
Ja 525308 Wouters Arnaud T.T.C. Sportline NG
Overzicht persoon Ja 507684 Wouters Bjorn TTC T.R.S.-Bilzen C2
Ja 525336 Wouters Bram TTV Poppel NG
Ja 502822 Wouters Frans TTK Gierle E6

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172